reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzięki Mieciu. Ja to nie wiem kiedy a Ty juz oddychaj kochana... Zadziałała ta globulka? Masz już wszystko z głowy?

Kochana tak globulka pomogla a na moja wysypke o w pachwimach sudocrem ladnie dziala wiec mam nadzieje, ze grzgbki nie wroca, ale po takiej ilosci lutinusa to chyba nic dziwnego. Odetchne to chyba po porodzie, dzis rano tez mnie naszlo zeby serduszka jeszcze przed wyjsciem do pracy szukac bo jeszcze tych ruchow nie czuje wiec lekka paranoja na tym punkcie, a tu na poczatku tez nie moglam serduszka znalezc, jak zawsze od razu znajduje, ale przy drugim podejsciu znalazlam niziutko bardzo w kierunku kosci lonowej. Tak sie ciesze, ze mam ten doppler, bo bym chyba od zmyslow odeszla.
 
Nie wiem , nie siedze w srodku.Napisalam tylko zdanie mojego lekarza, ktore wydaje mi sie logiczne. Wierze ze bardzo czekasz na ten drugi pecherzyk...mam nadzieje ze jeszcze sie objawi jako kolejny maly cud❤️
Wiesz, ja po tylu latach już czekam na cokolwiek... co los da, przyjmę z radością. Tylko nagle mam za dużo czasu do gdybania ;)
 
Chyba może tak być. Doktorka mi mówiła, że 6 mm to duży pęcherzyk jak na 13 dpt, więc może jeden wcześniej się zaimplantował... wiem, że zawracam gitarę tymi rozważaniami, ale mam mnóstwo czasu znienacka, a nie mam zupełnie z kim tak sobie podywagować, to Wy biedne musicie czytać te pierdolety :)

Zawracaj ile wlezie, najwyzej cie zablokukemy [emoji38][emoji38][emoji12][emoji12]. Po to tu jestesmy niemadra surykatko. Ja jak skoncze prace za tydzien to tez was bede dreczyc dniami i nocami [emoji6]
Jesli lekarka tak mowi to dzoanna ma chyba racje bo ja tez cos tam widze, a beta tez na to wskazuje.
 
no bo u mnie w szwajcarii wysylaja do labu i za dzisiaj chcieli 50 franoli, a ze to tak wczesnie to i tak musze patrzec na to z przymruzeniem oka.

Widze ze tylko ja ide na ostro i zaczynam od 6dpt :) Kurcia skonczyla ze swoim serialem to ja zaczne [emoji23] cos musi sie dziac na forum!!!!
A mnie doktorek radził poczekac z betą do 11dnia zeby byla bardziej wiarygodna... 11DNI.... To ja zaczne chyba po chinsku z Wami pisać :)
 
reklama
Do góry