reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ok. Ukrzyzujcie mnie, obsypcie smola i pierzem..poszlam na bete. Lab mam pod nosem. A zero objawow i tylko te rosnace cyferki sa dla mnie wyznacznikiem ze Kurczak ma sie dobrze. Robiona po chyba 45h od ostatniej bo nie dalo rady inaczej.
7 dpt 16.03
9 dpt 32.08
11 dpt 57.35
13 dpt 125.1
15dpt 313.1
17dpt 1003.2
19dpt 1824

Juz sie nie potraja. Ale dalej norma? Jest ok?
To widzę, że miałaś betę podobna do mojej dzisiejszej :-) tego się trzymam :-)
7 beta... No, no, ciekawe, czy ja też tak oszaleje ;-)
 
To właśnie jest najbardziej przerażające, że od chwili, gdy jest wszystko w porządku nagle zaczynają się skurcze znikąd. Nie wiadomo na razie z czego to wynika. :(
Dokładnie to samo pomyślałam... to po prostu przerażające...

Kochana, a jakas ksiazke ciekawa masz? Moze by sie udalo zajac glowe?
Oj, cośtam mam, ale wiesz, skupić się nie idzie. Może za 2-3 dni będzie lepiej.

Surykatka, tam po lewej stronie od pierwszego bąbla jest drugi :D Nie ma innej opcji :p
Krwiak faktycznie oszołom :baffled:

Asiu, oświadczę Ci się. Ja to samo pomyślałam jak dziś się wpatrywałam w te foty i próbowałam myśleć pozytywnie... a to w ogóle możliwe, żeby były takie róznice między pęcherzykami?

Asiulka to marsz do spania i zaraz będzie rano :D
Popieram, ja zawsze tak robię, @JoannaRak ząbki i spać! ;)

Kurcze to wieki, moze wczesniej cos sie bedzie dalo, zeby zobaczyc co tam sie dzieke... wez na pewno ten magnez bo mnie powirdzieli, ze to bardzo wazne.
Biorę jak Mieciu kazali. I rutinoscorbin na uszczelnienie naczynek.

Box set sory myslalam, ze u nas tez moze sie to tak nazywa [emoji23]Wiesz jak masz wszytskie sezony serialu w jednym pudelku, cala bibliografia serialu tak jakby.
Aaaa ok :) Może i się tak nazywa, tylko ja się nie wyznaję. Można spróbować. Mam tyle seriali które zaczęłam i nie dokończyłam, że głowa mała...

@Dgd dziękuję za kibicowanie surykaciątkom, Twoje kciuki są jak dotąd szczęśliwe, nie puszczaj! Dziękuję!9
 
@Mieciu85 co to jest box set? ;)
@Dgd serial to dobry pomysł. Ja mam w ogóle mnóstwo rzeczy do nadrobienia, ale.na niczym się nie potrafię skupić...
@annemarie, załączam fotę.
Nie potrafię sobie wyobrazić przez co Gosia przeszła. I nadal przechodzi. Wszystkie myśli w stronę naszych dzielnych fajterek!
Krwiak jest zaznaczony chyba, nigdy nie widzialam krwiaka na zdjeciu usg. Dzieki
 
Hej,
dawno mnie tu nie było ....
Dziewczyny 3mam za Was wszystkie mocne ✊✊✊✊
Warto walczyć!!! Uda się, każdej z nas. Trzeba mocno w to wierzyć :)

@dżoasia a Ty co kobito? Kiedy przytulasz bliźniaki? :) :p
@Kurcia kiedy wizyta u gina? :)
@annemarie jak tam Kochana, rośniecie? :)
@Akatombo beta piękna! Jest ciąża więc dbaj o siebie i nie stresuj się nie potrzebnymi dodatkowymi betami :p
@Agniecha1508 kiedy Ty kobieto masz start albo transfer? :p
✊✊✊✊✊✊✊✊ za całą ekipę betujących! :) :) :)
@Never give up - jeszcze odpoczywam ale już niedlugo wracam na wojnę. A co u Ciebie ? Jak tam żyganko ?
 
Estrofemu nie brałaś? Mi po nim mięśniak powiększył się z niecałych 2 cm do 3 cm. Aktualnie nic nie rośnie z czego bardzo się cieszę. Odstawiłam już prolutex. Czuję już ruchy malucha. Bardzo martwię się o zdrowie dziecka i zrobiłam sobie badanie DNA dziecka, czekam na wyniki. Niby te papy wyszły ok. jednak ciągle gdzieś mnie wysyłają na badania, teraz na echo serca płodu. Moja lekarka kazała jechać na to badanie aż do Warszawy do jakiegoś prof. Stwierdziła że u nas to badanie nie ma sensu.
Sol byle do porodu:)
No właśnie nie brałam estrofemu I myślałam będzie tak ładnie, prawie naturalnie a tu dupa.
Powodzenia na badaniach kochana, a czemu Cię tak straszą? Tak może dmuchaja na zimne, co?

Który to u Ciebie tydzień?

Ja się nad Harmony zastanawiam bo niby według nhs wyszły nam testy "low risk" ale wcale taki low mi się nie wydaje na trisomie...

Ja już też czuję male ruchy ale rzadko bardzo więc nie mogę jeszcze na nich polegać.

Dokładnie tak jak piszesz kochana byle do porodu! Kciuki za zdrowe różowe pupki.
 
Dziewczyny nie wiem czy widzialyscie info w grupie na fb ze dzis z nocy przez cc gosia321 urodzila Oliwke. Mala ma 960gram. Malgosia prosi o modlitwe. Pozwolilam sobie tu umiescic to informacje, mam nadzieje ze Gosia nie bedzie miala mi tego za zle...
Ojejku. Jaki maluszek. Który to był tydzień u Gosi?

Jako mama wczesniaka wiem, że jest jej I będzie bardzo ciężko ale wierzę, że wszystko będzie dobrze.

@gosia321 jesteśmy z Tobą kochana [emoji176]
Jak chcesz pogadać to jestem na priv [emoji182]
 
reklama
Gosi chcialo sie siku dwa razy w nocy, poszla sie zalatwic, ale nie do konca mogla mimo ze sie chcialo, a to juz prawdopodobnie byly skurcze, ktorych nie czula, potem poszlo jak z gorki, trzeba bylo szybko jechac do szpitala. Potem byly juz co 10-15 minut i nic nie byli w stanie robic i trzeba bylo robic cesarke. Jak to w takich przypadkach, nic nie mozna bylo zrobic :(

Oliwka jest piekna, silna i walczy, dostala 6 punktow a Gosia jest dzielna. Rozmawialam z nia na messengerze, trzyma sie bardzo dzielnie, prawdziwa silaczka !!!!!
Asiu powiedz jej ze wszystkie o nich myslimy, wysylamy tylko pozytywne mysli, wierzymy ze wszystko bedzie dobrze.sciskamy i gratulujemy slicznej coreczki❤️❤️❤️
 
Do góry