reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Never give up - jeszcze odpoczywam ale już niedlugo wracam na wojnę. A co u Ciebie ? Jak tam żyganko ?
Niunia ja mimo bardzo wysokiej bety zygalam może że dwa razy [emoji14]
U mnie objawem ciąży jest zdecydowanie sen :-)
Przedstawiam Wam moje 2,5cm szczęścia [emoji173] [emoji173] [emoji173]
20181108_201335.jpg
 

Załączniki

  • 20181108_201335.jpg
    20181108_201335.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 546
reklama
Wiecie może kiedy najlepiej po transferze zbadać progesteron ? Czy dawka 400mg dziennie dopochwowo jest ok czy Wy macie wyższe od lekarza ?
 
Wiecie może kiedy najlepiej po transferze zbadać progesteron ? Czy dawka 400mg dziennie dopochwowo jest ok czy Wy macie wyższe od lekarza ?
Ja miałam 300 mg dopochwowo i 300 doustnie. Po pierwszum progesteronie który zrobiłam w 11 dpt (wynik 46 ng/ml) dr powiedziała, ze można zrezygnować z jednej dawki dopochwowej lub doustnej, wybrałam dopochwową bo lutinus bardzo wypływa i to średnia przyjemność no i jest droższy
 
Chyba może tak być. Doktorka mi mówiła, że 6 mm to duży pęcherzyk jak na 13 dpt, więc może jeden wcześniej się zaimplantował... wiem, że zawracam gitarę tymi rozważaniami, ale mam mnóstwo czasu znienacka, a nie mam zupełnie z kim tak sobie podywagować, to Wy biedne musicie czytać te pierdolety :)
Halo halo ja juz pisałam ze u nas na pęcherzykowej był jeden pecherzyk a na serduszkowej [emoji173] [emoji173] i do samego końca różnica między malymi była 4-5 dni q wielkości.
 
No raczej chyba nie, u mnie jest 3 dniowy i blastka i widac te roznice na kazdym usg, ale wiem skad ona wynika. Lekarz mi powiedzial ze gdyby byly 2 blastki powinny sie rownomiernie rozwijac. Tyle z naszych dyskusji:)
U mnie były dwie blastki. Na pęcherzykowej jeden pecherzyk a na serduszkowej dwa bijące [emoji173] [emoji173] i do samego końca w wielkości u małych na każdej wizycie była 4-5 dni także jest to możliwe. Nawet na wizycie pęcherzykowej Lekarz mi mówił ze jest to rzadkie ale możliwe
 
reklama
Do góry