reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
No dobra ale chodzi mi o to ze niby podaja ciaze ze wynik wiecej niz 5... ale jednak 1 tydzien dopiero od 202. To co jest pomiedzy 5 a 202? "Niby ciaza"? ;)
Ja w 13dniu mialam 148 i wg mojej kliniki wynik byl tak wysoki, ze nie trzeba bylo go powtarzac. Teraz pewnie bym powtorzyla, wtedy tego nie zrobilam.
 
Serial Kurcia i jej blastocysta ciag dalszy.
7 dpt 16.03
9 dpt 32.08
11 dpt 57.35
13 dpt 125.1
15dpt dzisiaj 313.1
Juhhhhhhhuuuu Kurcia,ale się pięknie rozkręciło. Dajesz nadzieję dziołszka. Tak strasznie,strasznie się cieszę. :* P.s. Ty też masz 2×1 crinone i 3×1 dupka?
 
Juhhhhhhhuuuu Kurcia,ale się pięknie rozkręciło. Dajesz nadzieję dziołszka. Tak strasznie,strasznie się cieszę. :* P.s. Ty też masz 2×1 crinone i 3×1 dupka?
Tak. Dokladnie.
Do tego encorton 15, heparyna, acard.

A dziewczyny co z Dostinexem? Bralam przez chyba rok 1/4 tabl tygodniowo bo mialam podniesiona prolaktyne. Czy teraz juz moge to odstawic? Cholercia nie spytalam przy transferze bo to taka mikro dawka ze o niej nie pamietam...
 
reklama
Witajcie Kochane jutro mam 23dpt mam powtórzyć bete i wizytę na podglądniecie co tam się kryje ❤❤❤ jak myślicie czy dobrze by było skontrolować też progesteron czy już nie ma sensu sprawdzania .Pozdrawiam was wszystkie no i niech ta dobra passa trwa ...✊✊✊❤❤❤
 
Do góry