reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

@anett96 8dpt oooooooj emocje emocjeee!!!!
Kiedy betujesz bo sie doczekac nie moge!

Ja zaraz lece na bete. Tak wiem. Wariatka. Biega co 2 dni. Ale dopoki ta beta nie dojedzie do 1000 to moje skołatane serce sie nie uspokoi.
Jesli sie podwaja to jeszcze 2-3 pobrania i powinien byc 1000.
Może nie tylko wariatka ale właściwie matka wariatka? ;)

Która nie latała na betę z rozwianym włosem, niech pierwsza rzuci kamieniem. :p
 
reklama
@anett96 8dpt oooooooj emocje emocjeee!!!!
Kiedy betujesz bo sie doczekac nie moge!

Ja zaraz lece na bete. Tak wiem. Wariatka. Biega co 2 dni. Ale dopoki ta beta nie dojedzie do 1000 to moje skołatane serce sie nie uspokoi.
Jesli sie podwaja to jeszcze 2-3 pobrania i powinien byc 1000.

Kurczaczku do cholery - przelnelam ponad dwa kilometry i chciałam żeby mi rece dziś już odpoczywały a teraz muszę trzymać kciuki!
No to trzymam ogromneeee!!!!
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
Anett - fajnie ze male gamonie już dokuczaja. ;))) doktorat ten Wasz buc będzie pisał o Was;))
Miłego dnia wszystkim pięknym Paniom!!!
Annwmarie - nigdzie się nie wybieraj.
 
Z góry przepraszam za milczenie :) naprawdę żyje ostatnio na wysokich obrotach i wszystko jest w biegu, a w domu więcej mnie nie ma niż jestem...ehhh...
Kurcia, suuryksfka- gratuluję i cały czas Wam kibicuje!!
Anett- kochana....wiesz że czeksm na dobre wieści ...oj...wiesz:) i wiem że takie będą !
Dziś byłam u Lewego :) co prawda - bliżej niż dalej, ale walczę teraz z torbielami, albo i nawet wodniakiem , okaże się....dostałam leki...też na wysoki progesteron:( za jakieś 3 tyg, ponowne usG i jak wyjdzie ok to może uda się zacząć stymulację :)a jak nie to cóż....zabieg:( boje się trochę..
Także czekam!!:) I doczekać się nie mogę :)
P.s. czy któraś z was miała za wysoki progesteron i leczyła się....????
A co dostałaś na torbiele? Ja w tym cyklu miałam zacząć stymulacje, ale na usg na końcówce cyklu okazało się, że mam cystę, ale nic nie dostałam, tylko mam przyjść na usg 2-3 dc, czy cysta się wchłonęła sama.
 
@Kurcia [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️

Miłego dnia wszystkim.

Dziękuje za odzew w sprawie relanium. Dobra duszyczka już się do mnie odzywała na priv.
 
reklama
Do góry