reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Właśnie mi dwie AA odpadły na etapie biochemicznej a wielu dziewczynom tutaj z Cc i innych super dzieciaki wychodza. To chyba nie ma reguły......
Asiulka, nadal to bedzie w listopadzie? Kto transferuje ze mna w listopadzie? @laurka, co u Ciebie? Kiedy transfer?
@JoannaRak wlasnie czekam na monitoring i sie wszystko okaże,stresuje sie bo się zaziębiłam glupim spcerem-dotleniac mi się zachcialo,niby nie zmarzlam ale gardlo ciut podolewa i z nosa sie leje,jestem zła na siebie ze w takim momencie się załatwiłam
 
Ja wczoraj miałam połówkowe. A więc trwalo to godzinę... godzina męki!!!! Lekarz masakra zmasakrował mi brzuch i pipe. Delikatnośc to nie jego specjalnosc. Marudzil , ze wszystko widzi jak przez mleko bo mam za duzy brzuch :o Myślę ze w połowie 5tego miesiaca to trzeba miec dla niego płaski hyh. Dał mi skierowanie na ktg niby po jestem po inv.. a na skierowaniu "podejzenie wady serca" wrrr zobaczylam pozniej. Niby widzi , ze pepowina nie taka :( ze dwunaczyniowa.... wiec juz stres .. Reszta ok. Po za tym mała ułożona dziwnie , nie czuc jej ruchów już od ok.tygodnia. Na nfz ktg nie ma miejsc do konca roku porażka...
 
Ja wczoraj miałam połówkowe. A więc trwalo to godzinę... godzina męki!!!! Lekarz masakra zmasakrował mi brzuch i pipe. Delikatnośc to nie jego specjalnosc. Marudzil , ze wszystko widzi jak przez mleko bo mam za duzy brzuch :o Myślę ze w połowie 5tego miesiaca to trzeba miec dla niego płaski hyh. Dał mi skierowanie na ktg niby po jestem po inv.. a na skierowaniu "podejzenie wady serca" wrrr zobaczylam pozniej. Niby widzi , ze pepowina nie taka :( ze dwunaczyniowa.... wiec juz stres .. Reszta ok. Po za tym mała ułożona dziwnie , nie czuc jej ruchów już od ok.tygodnia. Na nfz ktg nie ma miejsc do konca roku porażka...
Kochanie, u kogo Ty byłaś? To Twój stały lekarz?
Myślę, że napisał, że podejrzenie wady serca, bo to często idzie w parze z pępowiną dwunaczyniową. Niekoniecznie musiał coś zobaczyć. Natomiast primo: pępowina dwunaczyniowa może być też w przypadku całkowicie zdrowego dziecka; secundo: u mojej siostry też podejrzewali dwunaczyniową, a po kilku tygodniach okazało się, że są jednak 3 naczynia. Myślę, że powinnaś udać się na echo serca płodu, żeby wyjaśnić sytuację. To trochę hajsu kosztuje, robią np w Łodzi. Tylko upewnij się w którym tygodniu można, żeby było coś konkretnie widać.
 
@annemarie a moze są też inne dziewczyny z De gdzie moge zbadać kiry? I jaki koszt tego cuda. Wlasnie wyslalam wiadomosc do kliniki annemarie czekam na odpowiedź. Co jest jeszcze odpowiedzialne za implantacje zarodka? Jak ja nie lunie czekać bezczynnie...
Mozesz u dr Reichel- Fentz . Zobacz sobie jej strone internetowa, potrzebujesz skierowanie od gina albo lekarza domowego. Za kiry nie placi KK , placilam chyba 142€ . Wszystko poczta i mailami leci no chyba ze mieszkasz za rogiem.Gdzie ty mieszkasz zabko?
 
Ja wczoraj miałam połówkowe. A więc trwalo to godzinę... godzina męki!!!! Lekarz masakra zmasakrował mi brzuch i pipe. Delikatnośc to nie jego specjalnosc. Marudzil , ze wszystko widzi jak przez mleko bo mam za duzy brzuch [emoji33] Myślę ze w połowie 5tego miesiaca to trzeba miec dla niego płaski hyh. Dał mi skierowanie na ktg niby po jestem po inv.. a na skierowaniu "podejzenie wady serca" wrrr zobaczylam pozniej. Niby widzi , ze pepowina nie taka [emoji20] ze dwunaczyniowa.... wiec juz stres .. Reszta ok. Po za tym mała ułożona dziwnie , nie czuc jej ruchów już od ok.tygodnia. Na nfz ktg nie ma miejsc do konca roku porażka...

Chujoza - niedość ze buc to jeszcze sobie pipu poużywal. A poważnie to mega nieprofesjonalne wpisywać coś w papierki i nic Ci nie powiedziec.
Leć szybciutko prywatnie na badania żebyś się uspokoiła.
 
@annemarie a moze są też inne dziewczyny z De gdzie moge zbadać kiry? I jaki koszt tego cuda. Wlasnie wyslalam wiadomosc do kliniki annemarie czekam na odpowiedź. Co jest jeszcze odpowiedzialne za implantacje zarodka? Jak ja nie lunie czekać bezczynnie...
Hej :) zerknij na te strony
Link do: Unerfüllter Kinderwunsch – Fragen und Antworten - Praxis Dr. med Sylke Reichel-Fentz - Transfusionsmedizin, Gerinnungs- und Immundiagnostik - www.immu-kinderwunsch.de
Nie wiem czy ta lekarka zrobilaby Ci same kiry, koszt to chyba powyżej 100, nie pamietam dokladnie.
Jest jeszcze klinika w Monachium :
Link do: Transfusionsmedizin
 
reklama
@Kurcia o f j u c i e l i z tymi 8 godzinami czekania[emoji4]
@Dgd krew oddana? Kiedy wyniki?
Wiem ze takie pytania moga.wkurzac ale musialam[emoji4]
Melduję, że krew oddana rano, ale narazie nie sprawdzam, bo muszę do okulisty zasuwać i jakby co, to bym nie była w stanie jechać i porobić badań. Połudzę się jeszcze trochę, a co :D Stan świadomości, że może akurat... jest super, pomimo tego, że realne szanse minimalne. Dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki za wsparcie Wam wszystkim kochane.
 
Do góry