reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Mieciu, jak przed chwila wrocilam od lekarza, zaczelam rano delikatnie plamic. W mojej glowie obudzily sie demony i musialam na usg jechac. Na szczescie , sa dwa szalejace babelki, urosly przez 2 tyg sporo. Krwawienie z szyjki potegowane Clexane. ( wrrr:wściekła/y:) odstawiam . Ale do czego zmierzam, wywiazaka sie dyskusja na temat magnezu.i dok mowi ze nie ma sensu go brac raz dziennie a w wysokiej dawce , bo to nie rozklada sie na zapotrzebowanie calodniowe i jesli ktos ma bole czy skurcze brzucha to jest sens brac 3x2 tabletki po 100 mg. Czyli wychodzi dziennie 600 mg , dawka ktora organizm dziennie pezyswaja. Wydaje mi sie to bardzo logiczne.Mozna go brac bez zastrzezen cala ciaze.:)

O matko to tez mialas dzis dzien! Ale dobrze, ze sprawdzilas i malenstwa szczesliwe w brzuszku [emoji173]️. To co pisesz na temat magnezu ma sens. Mnie akurat skurcze nie dotycza wiec mysle, ze moze narazie odstawie, a gdyby sie cos dzialo to bede brala wedlug tego schematu. Dzieki. [emoji173]️
 
reklama
Dziewczyny, dzwoniłam do labo i jeden zarodek zdegenerował, a jeden dobił do blastocysty w siódmym dniu i został zamrożony. Ale jest słabiutki.
Klasa 4.3.3 lub jak kto woli 4CC. Czy któraś z Was ma ciążę/dzieciaczka z takiej blastki? Ja dopiero zaczynam z blastkami, do tej pory były 3-dniowce, więc średnio się orientuję...
 
Witajcie mam pytanie jakie badania zrobic 4 transfery za mna beta stoi w miejscu? Brak implantacji.Szukam kliniki w Czechach ktora podchodzi do pacjenta powazni. Z innego forum polecono mi wlasnie was a w szczegolnosci annemarie ... kochana pomocy
Zabka , a w jakim dniu cyklu robili ci transfery? Zawsze ten sam ? Czy inne ? Bo jest taka opcja ze masz przesuniete okno implantacyjne i w momencie transferu twoje endometrium jest nie receptywne. Ma to jakies 20-30% kobiet , zeby to stwierdzic trzeba zrobic Era Test, w Pl Gyncentrum Katowice to robia.

W Czechach jest klinik nat nadziabane ze do pierwszej lepszej tez bym sie nie pchala. Bratyslawa, Ostrawa, Praga... zaleznie od tego gdzie ci blizej i jak z kasa wygladacie. Kliniki w Czecha wspolpracuja z kazdym lekarzem co mi siw bardzo podoba. Maja bardzo duzy zasieg mozliwosci jesli chodzi o wspomaganie technik rozrodu, staja na glowie zeby ci pomoc ... ale cudow tez ci nikt tam nie bedzie obiecywal. Dlatego ja bym na twoim miejscu zrobila wszystkie badania lacznie z Pasnikiem( u niego zrobisz tez Kiry) histeroskopie robiłaś? Moze masz zrosty w macicy ? Endometrioze? Pgs ktos robil? Zarodki pod embrioskopem ktos ogladal? Jak twoj maz? Katastrofa czy ok?

Wiesz, 4 transfery to jeszcze nie jest mega tragedia chociaz wierze ze dla Ciebie juz jest. W ktorej klinice jestes?
 
O matko to tez mialas dzis dzien! Ale dobrze, ze sprawdzilas i malenstwa szczesliwe w brzuszku [emoji173]️. To co pisesz na temat magnezu ma sens. Mnie akurat skurcze nie dotycza wiec mysle, ze moze narazie odstawie, a gdyby sie cos dzialo to bede brala wedlug tego schematu. Dzieki. [emoji173]️
U mnie bez kryminalu nie moze sie obyc:p
 
reklama
Zabka , a w jakim dniu cyklu robili ci transfery? Zawsze ten sam ? Czy inne ? Bo jest taka opcja ze masz przesuniete okno implantacyjne i w momencie transferu twoje endometrium jest nie receptywne. Ma to jakies 20-30% kobiet , zeby to stwierdzic trzeba zrobic Era Test, w Pl Gyncentrum Katowice to robia.

W Czechach jest klinik nat nadziabane ze do pierwszej lepszej tez bym sie nie pchala. Bratyslawa, Ostrawa, Praga... zaleznie od tego gdzie ci blizej i jak z kasa wygladacie. Kliniki w Czecha wspolpracuja z kazdym lekarzem co mi siw bardzo podoba. Maja bardzo duzy zasieg mozliwosci jesli chodzi o wspomaganie technik rozrodu, staja na glowie zeby ci pomoc ... ale cudow tez ci nikt tam nie bedzie obiecywal. Dlatego ja bym na twoim miejscu zrobila wszystkie badania lacznie z Pasnikiem( u niego zrobisz tez Kiry) histeroskopie robiłaś? Moze masz zrosty w macicy ? Endometrioze? Pgs ktos robil? Zarodki pod embrioskopem ktos ogladal? Jak twoj maz? Katastrofa czy ok?

Wiesz, 4 transfery to jeszcze nie jest mega tragedia chociaz wierze ze dla Ciebie juz jest. W ktorej klinice jestes?
 
Do góry