reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mieciu, jak przed chwila wrocilam od lekarza, zaczelam rano delikatnie plamic. W mojej glowie obudzily sie demony i musialam na usg jechac. Na szczescie , sa dwa szalejace babelki, urosly przez 2 tyg sporo. Krwawienie z szyjki potegowane Clexane. ( wrrr:wściekła/y:) odstawiam . Ale do czego zmierzam, wywiazaka sie dyskusja na temat magnezu.i dok mowi ze nie ma sensu go brac raz dziennie a w wysokiej dawce , bo to nie rozklada sie na zapotrzebowanie calodniowe i jesli ktos ma bole czy skurcze brzucha to jest sens brac 3x2 tabletki po 100 mg. Czyli wychodzi dziennie 600 mg , dawka ktora organizm dziennie pezyswaja. Wydaje mi sie to bardzo logiczne.Mozna go brac bez zastrzezen cala ciaze.:)

O matko to tez mialas dzis dzien! Ale dobrze, ze sprawdzilas i malenstwa szczesliwe w brzuszku [emoji173]️. To co pisesz na temat magnezu ma sens. Mnie akurat skurcze nie dotycza wiec mysle, ze moze narazie odstawie, a gdyby sie cos dzialo to bede brala wedlug tego schematu. Dzieki. [emoji173]️
 
reklama
Dziewczyny, dzwoniłam do labo i jeden zarodek zdegenerował, a jeden dobił do blastocysty w siódmym dniu i został zamrożony. Ale jest słabiutki.
Klasa 4.3.3 lub jak kto woli 4CC. Czy któraś z Was ma ciążę/dzieciaczka z takiej blastki? Ja dopiero zaczynam z blastkami, do tej pory były 3-dniowce, więc średnio się orientuję...
 
Witajcie mam pytanie jakie badania zrobic 4 transfery za mna beta stoi w miejscu? Brak implantacji.Szukam kliniki w Czechach ktora podchodzi do pacjenta powazni. Z innego forum polecono mi wlasnie was a w szczegolnosci annemarie ... kochana pomocy
Zabka , a w jakim dniu cyklu robili ci transfery? Zawsze ten sam ? Czy inne ? Bo jest taka opcja ze masz przesuniete okno implantacyjne i w momencie transferu twoje endometrium jest nie receptywne. Ma to jakies 20-30% kobiet , zeby to stwierdzic trzeba zrobic Era Test, w Pl Gyncentrum Katowice to robia.

W Czechach jest klinik nat nadziabane ze do pierwszej lepszej tez bym sie nie pchala. Bratyslawa, Ostrawa, Praga... zaleznie od tego gdzie ci blizej i jak z kasa wygladacie. Kliniki w Czecha wspolpracuja z kazdym lekarzem co mi siw bardzo podoba. Maja bardzo duzy zasieg mozliwosci jesli chodzi o wspomaganie technik rozrodu, staja na glowie zeby ci pomoc ... ale cudow tez ci nikt tam nie bedzie obiecywal. Dlatego ja bym na twoim miejscu zrobila wszystkie badania lacznie z Pasnikiem( u niego zrobisz tez Kiry) histeroskopie robiłaś? Moze masz zrosty w macicy ? Endometrioze? Pgs ktos robil? Zarodki pod embrioskopem ktos ogladal? Jak twoj maz? Katastrofa czy ok?

Wiesz, 4 transfery to jeszcze nie jest mega tragedia chociaz wierze ze dla Ciebie juz jest. W ktorej klinice jestes?
 
O matko to tez mialas dzis dzien! Ale dobrze, ze sprawdzilas i malenstwa szczesliwe w brzuszku [emoji173]️. To co pisesz na temat magnezu ma sens. Mnie akurat skurcze nie dotycza wiec mysle, ze moze narazie odstawie, a gdyby sie cos dzialo to bede brala wedlug tego schematu. Dzieki. [emoji173]️
U mnie bez kryminalu nie moze sie obyc:p
 
reklama
Zabka , a w jakim dniu cyklu robili ci transfery? Zawsze ten sam ? Czy inne ? Bo jest taka opcja ze masz przesuniete okno implantacyjne i w momencie transferu twoje endometrium jest nie receptywne. Ma to jakies 20-30% kobiet , zeby to stwierdzic trzeba zrobic Era Test, w Pl Gyncentrum Katowice to robia.

W Czechach jest klinik nat nadziabane ze do pierwszej lepszej tez bym sie nie pchala. Bratyslawa, Ostrawa, Praga... zaleznie od tego gdzie ci blizej i jak z kasa wygladacie. Kliniki w Czecha wspolpracuja z kazdym lekarzem co mi siw bardzo podoba. Maja bardzo duzy zasieg mozliwosci jesli chodzi o wspomaganie technik rozrodu, staja na glowie zeby ci pomoc ... ale cudow tez ci nikt tam nie bedzie obiecywal. Dlatego ja bym na twoim miejscu zrobila wszystkie badania lacznie z Pasnikiem( u niego zrobisz tez Kiry) histeroskopie robiłaś? Moze masz zrosty w macicy ? Endometrioze? Pgs ktos robil? Zarodki pod embrioskopem ktos ogladal? Jak twoj maz? Katastrofa czy ok?

Wiesz, 4 transfery to jeszcze nie jest mega tragedia chociaz wierze ze dla Ciebie juz jest. W ktorej klinice jestes?
 
Do góry