reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Niestety u mnie taka budowa, że na żywca nie można się dostać do szyjki macicy... Miałam zabieg poszerzenia ujścia pochwy, ale to pomogło tylko częściowo, i tak muszą mnie znieczulić.
Niestety nawet na takim etapie wydawałoby się łatwym jak transfer u mnie są wyboje.
A ta kroplówa to atosiban - rozkurczowy, żeby przy tych wygibasach z włożeniem zarodków uspokoić macicę.
Ostatnio też to miałam, ale i tak nie wyszło. Mimo wszystko trzeba się zabezpieczyć jakoś.

Mocne kciuki za dzisiaj!!! Niech Kropek/Kropki zostana z Toba przez 8.5 miesiaca :)
 
reklama
Dziękuję Kurciu. :* Właśnie wczoraj się zdziwiłam,że mi to crinone wypisal. W takim razie w razie W też będę z Czechami kombinować skoro można to tam taniej kupić,bo trochę drogie to ustrojstwo.
 
Dziękuję że pytasz :-)
U nas leci 7 tydzień, zaraz zaczynam 8 i nadal nie wierzę że jestem w ciąży :)

Cudownie!!!
Co wchodzę na forum to same ciąże!!! :)
Niewiarygodne jakie zmiany!

@Dgd i @Kurcia mocno trzymam kciuki za jutrzejsze bety!!

Dziewczyny na in vitro czekam do nowego roku ale biore dupka i robie testy i pytanie do Waszych mądrych głów.
Czy któraś z Was robiła testy owulacyjne przed okresem?
Bo wychodzą mi dwie krechy a to ponoć wiąże się z problemami hormonalnymi ale jakimi?
@annemarie wiesz może coś w tym temacie?
 
Kochane jak jest z magnezem w ciazy, bo jak mialam plamienia to mi kazali brac magne b6, ale teraz jak plamienia ustapily to ostatnio nie biore, ale nie wiem czy powinnam czy to tylko do pewnego etapu soe bierze?
Jeszcze jedno pytanie :) w zeszlym tygodniu bylam na wymazie bo wydawalo mi sie, ze mam jakas infekcje, wyszlo, ze faktycznie jakis grzybek obecny, ale, ze wyniki po tygodniu to objawy ustapily i nie wiem teraz czy robic ta kuracje z globulka i clotrimazolem czy sobie to darowac. Nie wiem czy infekcja grzybiczna moze sama ustapic czy to lepiej dobic?
 
Witajcie mam pytanie jakie badania zrobic 4 transfery za mna beta stoi w miejscu? Brak implantacji.Szukam kliniki w Czechach ktora podchodzi do pacjenta powazni. Z innego forum polecono mi wlasnie was a w szczegolnosci annemarie ... kochana pomocy
 
reklama
Witajcie mam pytanie jakie badania zrobic 4 transfery za mna beta stoi w miejscu? Brak implantacji.Szukam kliniki w Czechach ktora podchodzi do pacjenta powazni. Z innego forum polecono mi wlasnie was a w szczegolnosci annemarie ... kochana pomocy
Zapewne powinnas sie wziac za immunologie
Mamy tu super lekarza w Lodzi. Pasnik sie zwie i sppro laseczek dzieki leczeniu u niego jest w ciazy a wczesniek pprpnienia lub zerowe bety...
A ile masz lat jezeli moge zapytac i gdzie sie leczylas?
 
Do góry