reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ok jednak się streścili z tym cito bo są wyniki. Tylko proszę szczerze dziewczyny - jaka moja sytuacja...
7dpt - beta 16,3
9 dpt - beta 32,08 progesteron 13 ng/ml
Mam dupka 3x1 i Crinone 2x1.
Nie wiem czy pisać do lekarza czy co.
@Kurcia skarbie Twój przyrost mieści się w normie więc uważam że jest wszystko dobrze [emoji173]
Najważniejsze aby dalej rósł.. :*
 
Kochana,
Nie wiem czy powinnam pisać - mi lekarz przy 20/40 nie kazał się nastawiać, ale powiedział ze czasem z takich niskich wychodzi ciaza. Ja potem miałam jeszcze 70 i 200 ale po dostawieniu leków od razu okres dostałam ;(((
Według mnie dzwon do lekarza i ustalcie co dalej.
Trzymam kciuki ze u Ciebie będzie to czasem. [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
Buziakiiiiii
@Biedroneczka83 a Ty kiedy planujesz transfer swoich maluszków? [emoji4]
 
W poniedzialek mam histeroskopie boje sie tego i nie chcialabym czekac do nastepnego cyklu na transfer. Jak to jest z ta histeroskopia czy ktoras z was miala to robione? Jak sie po tym czulyscie? Boli to badanie?
Ja miałam histeroskopie i czułam się zupełnie normalnie po wybudzeniu.
Mówili, że może mnie trochę boleć brzuch ale zero bólu ;)
Także nie stresuj się... będzie dobrze ;)
 
Wracam już z tej izby. Rzekomo wszystko ze mną dobrze, gdyby to się powtarzało i nasilało, to mam wrócić. Z krwi wyszedł mi niski poziom potasu i zbyt wysoki cholesterolu. Teraz muszę się wybrać do gina. Teraz czuję się dobrze ale boję się iść spać. :'(
Trzymaj się kochana :) Zdrówka dla Was! będzie dobrze! a na kolację zapodaj sok pomidorowy w ramach uzupełniania potasu :)
 
reklama
@Małgoś86 ty miałaś 3 dniowe??? [emoji15] Jeśli tak, to spokojnie czekamy do 10dpt. Myślałam że blastki.

Nie :( piątki - tak wiem wiem co to oznacza juz jakoś to do mnie dociera. Marzyłam ze się uda bo z tego samego podejścia mam synka - teraz nawet gdyby podejść do procedury od początku to moje komórki juz napewno będą w fatalnym stanie - juz 3 lata temu były mega słabe później troszkę się poprawiły sama niewiem trzeba się z tym przespać i może przyśni mi się implantacja hehehe - a może zbyt luźno podeszłam do sprawy lub za dużo oczekuje od życia - no nic mam swoje szczęście które leży kolo mnie i chciałabym dać mu rodzeństwo a jeśli nie to będzie najbardziej rozmieszczonym chłopcem w okolicy :-D:-DSynuniu mamusi :biggrin2:
 
Do góry