reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Zobacz załącznik 910980 kochane, u nas wszystko ok mieciatko skakalo po brzuszku, az sie dziwie, ze ja tego nie czuje ;). Dzis 15+4 wiec wszytsko sie zgadza z dotycczasowymi wyliczeniami. Pani chyba widziala plec ale powiedziala, ze musi zerknac w notatki ale tam zaznaczylam, ze plec nie wymagana wiec nie powiedziala [emoji12] ale cos mi sie wydaje, ze to mietka a nie mieciu bo jak tak patrze na to zdjecie usg to tam nic nie dynda miedzy nozkami, chyba ze to sie ukrywa [emoji6]
Pięknie [emoji173] [emoji173]
 
A dzięki,że pytasz. Biorę estrofem i encorton i w poniedziałek mam wizytę,ale staram się nie nastawiać na nic,bo w sumie to nic nie zrobiłam żeby się teraz udało. Tak trochę z czapy tam idę. Zastanawiam się czy mnie w ogóle dopuszczą do crio z tym moim posiewem. Gin niby twierdzi,że jest ok. W ogóle ostatnio mam jakieś załamanie in vitrowe. Chyba przestaję wierzyć,że z naszym nasieniem nam się uda. A Ty czekasz na @ i też zaczynasz przygotowania?
Ania bo Ci nakopie!
Nawet nie chce czytać drugi raz takich głupot!!!
Uwierz, wierz... każdemu się udaje... sama wiesz ;)
Tylko trzeba wierzyć i walczyć!!!! :*
 
Hej dziewczyny trochę siedziałam w krzakach ale czytałam co u Was. Wszystkim tym którym się udało ogromnie gratuluję [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ tym którym się nie udało mocno tulę i życzę powodzenia [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ potrzebującym wsparcia mocno trzymam [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] za udane transfery.

U mnie oprócz urwania głowy w pracy chwilowe załamanie. Każda wieść o ciąży wywoływała ogromny ból więc musiałam schować się w krzaki. W tym cyklu mieliśmy zabrać naszego kropka ale zrezygnowaliśmy bo nie jestem psychicznie gotowa. Poza tym poczytałam trochę o accofilu i jego zastosowaniu więc napisałam do Paśnika że koniecznie chcę zbadać KIRy i wtedy zdecydować czy nie wziąść większej dawki accofilu. Czekam na odpowiedź bo do 29 jest niedostępny. Wiem że w Warszawie mogę zrobić to mam już niedaleko tylko muszę mieć zgodę od niego. Mam teraz taki etap że chyba nie jestem gotowa na ciążę  :hmm::hmm::hmm:
Moje marzenie i potrzeba posiadania dziecka zniknęły.......... Chyba te porażki tak mnie dobiły......
Gosienko odpocznij psychicznie jeśli czujesz że tak musisz...
Ja jak miałam taki kryzys poszłam do psychologa .. trochę pomogło..
Cały czas mocno wierzę że Wam się uda [emoji173] [emoji173]
 
reklama
No wiec zrobie accofil 2 dpt jak kazal. Myslalam ze cos mu sie pomieszalo.
Lewy przyszedl z fochem!!!! Z chcielismy sie go pozbyc z transferu- to jego slowa. Nie chcial za darmo gp zrobic.Kazal stowe zaplacic!! Ja mam gebe od ucha do ucha ale nie chcialam sie dzis denerwowac. W koncu dwa maluchy przytulilam. Poza tym moj cud trwa dalej bo nigdy nie mielismy takiej dobeej klasy zarodkow!!! Dwa ab 4komorkowe i jeden b4komorkowy.Ten zamrozili. Takze lezymy w trojpaku. Lekami jestem pieknie obstawiona[emoji16]
I będzie pięknie Anetko [emoji173] [emoji173] [emoji110] [emoji110]
 
Do góry