reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
ja tez planuje na swieta ... tylko ze problem jest taki ze jeszcze nie jestem w ciazy [emoji848][emoji136]
Witaj Asia :) nie jesteś w ciazy ale niedługo będziesz :yes: ustępie Ci miejsca ... pewnie jak Ty będziesz betować ja będę się rozpakowywać :D a na święta ja będę mało jadła z nadzieją obkurczenia pewnych części ciała a Ty będziesz mogła jeść do woli ...o ile mdłości Ci na to pozwolą :p
 
Powodzenia!!!!



Mnie dzis od rana juz takie bole @ mecza ze nic tylko podpaski kupic :( a to 6dpt...
Jutro ide na bete ale chyba nie mam zludzen...
Ja pamiętam 5dpt mega ból @ Jeszcze byliśmy wtedy w Górach i pamiętam jak mówiłam do M ze zaraz @ dostanę. Więc mam nadzieję ze i u Ciebie to objaw ciążowy a nie @ [emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
@Niezapominajka2018 dobrze wiedzieć, co u Ciebie słychać :) Ciesz się tym czasem :)
@anett96 nosz kurła kciuki zaciśnięte tak, że do pracy chyba pojadę autobusem bo nie mam jak biegów zmieniać! ;)
@Akatombo Tobie też chyba dziś powiedzą co tam słychać, prawda? Pięknych, dorodnych zarodków!

Miłego dnia dziewczyny.

Właśnie czekam na telefon z labu, siedzę jak na szpilkach ;/
@anett96 do ciebie też pewnie zaraz zadzwonią, kciukasy za całą czwórkę!
@Małgoś86 wysokiej bety!

Wszystkim pozostałym, które dziś potrzebują wsparcia, przesyłam dobre myśl :)
 
Dzisiaj rano obudzilam sie i mialam delikatnie rozowy sluz. Bole brzucha i ledzwi narazie ustapily. Bylam na pobraniu krwi jutro dopiero wynik. Do jutra mam sobie melise parzyc na uspokojenie. W nocy spac nie moglam mimo lekow nasennych przez ten bol brzucha. Termin @ wczoraj lub dzisiaj ale ostatnio po crinone dostalam 5 dni po odstawienie progesteronu. Tak bym chciala zeby sie tym razem udalo.
 
reklama
Mnie dzis od rana juz takie bole @ mecza ze nic tylko podpaski kupic :( a to 6dpt...
Jutro ide na bete ale chyba nie mam zludzen...[/QUOTE]
Kurcia takie bóle wcale nie muszą być złą wróżbą, zarodki masz piękne, więc musi być dobrze, kciuki:yes:
 
Do góry