reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Oj kochana niestety nie, typowo ciążowo tylko x3! Bóle głowy, senność, mdłości, zgaga, czasem coś w brzuszku zakłuje, ale co by nie było wszystko zniosę. Wiadomo! No i z jedzieniem kłopot bo mało co mi podchodzi.. a tak się zastanawiam czy wszystkie przed 15 tc bylyscie u dentysty?? Bo ja dziś dostałam opiernicz od doktorka ze jeszcze nie byłam ( mam termin 30 października) ja nigdy nie miałam problemu z uzębieniem i nie wiedziałam ze to jest aż takie ważne :baffled:
Ja nie byłam ale byłam ostatnio zaraz przed ciążą i mam zamiar pójść profilaktycznie w przyszłym tygodniu.
 
A nich to! Jak to się stało że urosły 4 bez stymulacji czy coś przegapiłam? Oczywiście życzę pięknych zarodków i ciazy.
Po 4 dniach przerwal stymulke bo od pierwszego do drufiego usg nic nie irosly mawet ociupinke a by dwa. Wiecie co to chyna glowa. Ryczalam wtedy fodzine pod klinika czekajac na meza moze leb odpiscil ...no i nagle 4 irosly S AME i mamy 4 komoryyyyy [emoji4]
 
reklama
Po 4 dniach przerwal stymulke bo od pierwszego do drufiego usg nic nie irosly mawet ociupinke a by dwa. Wiecie co to chyna glowa. Ryczalam wtedy fodzine pod klinika czekajac na meza moze leb odpiscil ...no i nagle 4 irosly S AME i mamy 4 komoryyyyy [emoji4]

Dziś weszłam tu i czekałam jak sytuacja się u Ciebie rozwinie bo pamiętam jak pisałaś wcześniej, że Lewy powiedział Ci, że to już ostatnia stymulacja a jeszcze później ją przerwał. To wspaniałe wiadomości, że udało się uzyskać 4 dojrzałe komórki! Trzymam mocno kciuki, żeby się teraz pięknie zapłodniły no i, żeby była z nich ciąża :) Czasem tak to jest, że człowiek już myśli, że dotknął dna i nie ma szans i nagle szansa się jednak pojawia.
 
Do góry