reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Justin87
Zerknij sobie czy wszystkie badania miałaś. Ja dostałam taka rozpiskę jako minimum badań w ciąży (nie potrzebuje na nie skierowania)
IMG_20181023_182812.jpg
IMG_20181023_182605.jpg
IMG_20181023_182616.jpg
IMG_20181023_182627.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181023_182812.jpg
    IMG_20181023_182812.jpg
    672,5 KB · Wyświetleń: 73
  • IMG_20181023_182605.jpg
    IMG_20181023_182605.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 79
  • IMG_20181023_182616.jpg
    IMG_20181023_182616.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 74
  • IMG_20181023_182627.jpg
    IMG_20181023_182627.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 69
reklama
Dziewczyny u mnie zwrot akcji. Dla przypomnienia p
Lewy przerwal mi ostatnia stymulacje no jajka nie.rosly. dzis bylam ma wizycie zeby sprawdzic czy nie ma torbieli, patrzy sa wielkie 4. Nagle mowi ze cos wpadlo mu do glowy gdzies zadzwonil skonsultowal i zaproponowal punkcje.bo nie koniecznie moga to byc tprbiele tylko byc moze sa tam komorki. Sluszalyscie kiedys o takim przypadku?!
Co o tym sadzicie? To wgl jest mozliwe???
Na punkcje oczuwiscie sie zgpszilam nie mam nic do stracenia[emoji4]
Takze w.czwartek punkcja!
 
Dziewczyny u mnie zwrot akcji. Dla przypomnienia p
Lewy przerwal mi ostatnia stymulacje no jajka nie.rosly. dzis bylam ma wizycie zeby sprawdzic czy nie ma torbieli, patrzy sa wielkie 4. Nagle mowi ze cos wpadlo mu do glowy gdzies zadzwonil skonsultowal i zaproponowal punkcje.bo nie koniecznie moga to byc tprbiele tylko byc moze sa tam komorki. Sluszalyscie kiedys o takim przypadku?!
Co o tym sadzicie? To wgl jest mozliwe???
Na punkcje oczuwiscie sie zgpszilam nie mam nic do stracenia[emoji4]
Takze w.czwartek punkcja!
Ale jaja! I to dosłownie :)
Życzę Ci z całego serca, żeby TO BYŁO TO!!! :)
Ja mam w czwartek w Novum transfer. O ile będzie co. Mam nadzieję, że to będzie dla nas szczęśliwy dzień :)
 
Dziękuję kochana. Tylko mi z 4 stymulacji nic się nie udaje zamrozić. Co najwyżej zostaje 1 zarodek (na 4 stymulacje w sumie miałam 2 blastocysty i 1 trzydniowiec). To jest główny problem. Ale czekam z cichą nadzieją co jeszcze będzie dalej z moim zarodkiem w brzuszku. Planuję betować w przyszłą środę. Dzisiaj 3 dpt, to chyba w piąte będzie za szybko. Przepraszam, ale już się pogubiłam, a ten jeden zarodeczek będziesz miała dopiero podany, czy już jest z Tobą?

Jeden będę miec podany,moj jeden jedynusi i też się denerwuje.
Dopóki u Ciebie nic nie jest przesądzone,myslimy pozytywnie:)
 
Dziewczyny u mnie zwrot akcji. Dla przypomnienia p
Lewy przerwal mi ostatnia stymulacje no jajka nie.rosly. dzis bylam ma wizycie zeby sprawdzic czy nie ma torbieli, patrzy sa wielkie 4. Nagle mowi ze cos wpadlo mu do glowy gdzies zadzwonil skonsultowal i zaproponowal punkcje.bo nie koniecznie moga to byc tprbiele tylko byc moze sa tam komorki. Sluszalyscie kiedys o takim przypadku?!
Co o tym sadzicie? To wgl jest mozliwe???
Na punkcje oczuwiscie sie zgpszilam nie mam nic do stracenia[emoji4]
Takze w.czwartek punkcja!
Ło matko. Żeby ten Lewy coś wymyślił.
 
reklama
Dziewczyny u mnie zwrot akcji. Dla przypomnienia p
Lewy przerwal mi ostatnia stymulacje no jajka nie.rosly. dzis bylam ma wizycie zeby sprawdzic czy nie ma torbieli, patrzy sa wielkie 4. Nagle mowi ze cos wpadlo mu do glowy gdzies zadzwonil skonsultowal i zaproponowal punkcje.bo nie koniecznie moga to byc tprbiele tylko byc moze sa tam komorki. Sluszalyscie kiedys o takim przypadku?!
Co o tym sadzicie? To wgl jest mozliwe???
Na punkcje oczuwiscie sie zgpszilam nie mam nic do stracenia[emoji4]
Takze w.czwartek punkcja!
Ja nie slyszalam,ale moze będziesz naszym pierwszy przypadkiem na bb,to by bylo wynagrodzenie poprzedniej stymulki... Rany,ale Ci kibicuje Anett,dawaj znac jak sytuacja,
niech to będą jaja,jajeczka,jajunia:*
 
Do góry