reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny u mnie zwrot akcji. Dla przypomnienia p
Lewy przerwal mi ostatnia stymulacje no jajka nie.rosly. dzis bylam ma wizycie zeby sprawdzic czy nie ma torbieli, patrzy sa wielkie 4. Nagle mowi ze cos wpadlo mu do glowy gdzies zadzwonil skonsultowal i zaproponowal punkcje.bo nie koniecznie moga to byc tprbiele tylko byc moze sa tam komorki. Sluszalyscie kiedys o takim przypadku?!
Co o tym sadzicie? To wgl jest mozliwe???
Na punkcje oczuwiscie sie zgpszilam nie mam nic do stracenia[emoji4]
Takze w.czwartek punkcja!
Ja też mam w czwartek punkcję w Novum :-) ależ ekipa się szykuje...
@anett96 jeśli Lewy tak stwierdzi, to chyba wie co mówi. Trzymam mocno kciuki, żeby to były złote jaja :-)
 
reklama
Dziewczyny u mnie zwrot akcji. Dla przypomnienia p
Lewy przerwal mi ostatnia stymulacje no jajka nie.rosly. dzis bylam ma wizycie zeby sprawdzic czy nie ma torbieli, patrzy sa wielkie 4. Nagle mowi ze cos wpadlo mu do glowy gdzies zadzwonil skonsultowal i zaproponowal punkcje.bo nie koniecznie moga to byc tprbiele tylko byc moze sa tam komorki. Sluszalyscie kiedys o takim przypadku?!
Co o tym sadzicie? To wgl jest mozliwe???
Na punkcje oczuwiscie sie zgpszilam nie mam nic do stracenia[emoji4]
Takze w.czwartek punkcja!

Anett ale super! Czasami z takich przypadkowych sytuacji sa najlepsze rezultaty! Calym sercem z Toba, zeby byly dorodne komoreczki.
 
Ja też mam w czwartek punkcję w Novum :-) ależ ekipa się szykuje...
@anett96 jeśli Lewy tak stwierdzi, to chyba wie co mówi. Trzymam mocno kciuki, żeby to były złote jaja :-)

Jak dziewczyny zrobicie najazd na to novum w czwartek to nie ma wyjscia zeby sie misja nie udala taka ekipa[emoji173]️
 
Dziewczyny u mnie zwrot akcji. Dla przypomnienia p
Lewy przerwal mi ostatnia stymulacje no jajka nie.rosly. dzis bylam ma wizycie zeby sprawdzic czy nie ma torbieli, patrzy sa wielkie 4. Nagle mowi ze cos wpadlo mu do glowy gdzies zadzwonil skonsultowal i zaproponowal punkcje.bo nie koniecznie moga to byc tprbiele tylko byc moze sa tam komorki. Sluszalyscie kiedys o takim przypadku?!
Co o tym sadzicie? To wgl jest mozliwe???
Na punkcje oczuwiscie sie zgpszilam nie mam nic do stracenia[emoji4]
Takze w.czwartek punkcja!
Anett super,!!! Trzymam mocno kciuki:)!! Wierz w Lewego! Ja też mu zaufałam:)
 
Powinni go przeleczyć flukonazolem i metronizolem, nic mu się nie stanie ;)U mnie infekcje na pewien czss odpusciły po takim leczeniu, a niestety u mężczyzns bakterie mogà bytować a u nas szkody robić. Teraz też miałam infekcjr wyleczyłam i podkusiło mnie kochać siè i od razu zapalenie pècherza. Jagoda dobry gin przy przewlekłych infekcjach powinien 2 osoby leczyć.
O właśnie ...nie wiem...biorę furagine, pewnie mi przejdzie. Wizyta w Novum za tydzień....czy poczekać i już drążyć temat w Novum z lekarzem? Czy robić jakieś badania do tego momentu i leczyć się u ginekologa u mnie???
 
reklama
Do góry