reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jestem po wizycie, lekarz proponuje in vitro, badanie nie wyszły źle komórki NK 13, allo-mlr 21,3, zaproponował introlipid, krótki protokół Gonal 300j, i cetatide, niestety nie mam refundacji czy możecie podpowiedzieć gdzie w Katowicach lub okolicy są przystępne ceny leków
Ogólnie dał nam nadzieję, chociaż dzisiejsza wizyta w Ciechocinku nie należała do przyjemnych, 1,5 godz w poczekalni i mało rozmowny lekarz - masakra
 
Od 2 do 6 dnia cyklu brałam Clo,pierwsze usg miałam chyba w 9 dniu cyklu i pozniej standardowo co jakieś 2 dni.Dostałam ten zastrzyk,żeby mi nie pękł pęcherzyk za szybko,Cetrotide a później standardowo Ovitrelle i punkcja. Reszta wygląda tak samo. Plus dla organizmu taki,ze nie pakuję w siebie aż tyle tego co przy normalnej stymulacji i w razie niepowodzenia właściwie nie ma konieczności czekania iluś cykli,żeby próbować znowu. Wspomagam się tez na poprawienie jakości komórek suplementami (witamina e 400 2xdziennie, koenzym q10 2xdziennie, selen 1xdziennie,Prenatal Uno 1xdziennie i witamina d 4 kropelki dziennie). Jeżeli tak czy siak był u mnie jeden zarodek to lekarz mówi,ze w moim przypadku trzeba spróbować kilka razy na cyklu naturalnym.Dodał tez,ze około 35 procent ciąż jakie uzyskują w klinice to te z naturalnych cykli.
Bardzo dziękuję za informacje. Mam nadzieję, że mi się nie przydadzą, ale w razie "w" dobrze wiedzieć. Dawaj znać jak wystartujesz, będziemy trzymać kciuki:tak:

Czesc dziewczyny wlasnie zaczynam stymulacje na krotkim protokole do trzeciego i byc moze ostatniego podejscia trzymajcie kciuki Bo jest lekki stresik
Rozumiem ten stres. Oby to był ostatni stres tego typu. Później już tylko stres dot. nocnego wstawania do maluszka niech zostanie:happy: Kciuki zaciśnięte!

Dziewczyny u mnie zwrot akcji. Dla przypomnienia p
Lewy przerwal mi ostatnia stymulacje no jajka nie.rosly. dzis bylam ma wizycie zeby sprawdzic czy nie ma torbieli, patrzy sa wielkie 4. Nagle mowi ze cos wpadlo mu do glowy gdzies zadzwonil skonsultowal i zaproponowal punkcje.bo nie koniecznie moga to byc tprbiele tylko byc moze sa tam komorki. Sluszalyscie kiedys o takim przypadku?!
Co o tym sadzicie? To wgl jest mozliwe???
Na punkcje oczuwiscie sie zgpszilam nie mam nic do stracenia[emoji4]
Takze w.czwartek punkcja!
Super, super! Takie zwroty akcji są najlepsze i oby ten był szczęśliwy:-) :) Kciukasy!

Jeden będę miec podany,moj jeden jedynusi i też się denerwuje.
Dopóki u Ciebie nic nie jest przesądzone,myslimy pozytywnie:)
Dziękuję. Teraz czekam na cud. Oby choć raz w życiu przytrafił się nam. Ten jedynusi musi być jednocześnie tym najważniejszym w życiu! :tak:
 
@Akatombo a jeszcze tak mnie zaciekawiło. Masz wlew z atosibanu przy punkcji? Ja miałam przy transferach kiedyś. Z tego co pamiętam, to jest na kurczliwość macicy. Czemu dają Ci tak wcześnie? Chyba, że coś pomieszałam.
 
Dziewczyny u mnie zwrot akcji. Dla przypomnienia p
Lewy przerwal mi ostatnia stymulacje no jajka nie.rosly. dzis bylam ma wizycie zeby sprawdzic czy nie ma torbieli, patrzy sa wielkie 4. Nagle mowi ze cos wpadlo mu do glowy gdzies zadzwonil skonsultowal i zaproponowal punkcje.bo nie koniecznie moga to byc tprbiele tylko byc moze sa tam komorki. Sluszalyscie kiedys o takim przypadku?!
Co o tym sadzicie? To wgl jest mozliwe???
Na punkcje oczuwiscie sie zgpszilam nie mam nic do stracenia[emoji4]
Takze w.czwartek punkcja!
No to kochana [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] mocno zacisniete [emoji173] [emoji8]
 
reklama
Masz rację, coś mi się pokielbasilo, będzie przy transferze ;-) a czemu już go nie bierzesz? Nie pomaga?
Mi przy 2 transferach nie wiem czy pomógł, bo beta mi się zatrzymywała dość szybko. Ciężko powiedzieć co było przyczyną, bo miałam dobrej klasy zarodki, przebadane genetycznie. Teraz jestem w nowej klinice i tutaj nie praktykują atosibanu. Pytałam o to lekarza, to stwierdził, że wlew działa tylko w danej chwili i działa podobnie jak no-nospa, więc nie dyskutowałam.
 
Do góry