reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny w sobotę po ciężkim boju przyszedł na świat nasz synuś waga 3150g dł 53cm. Uczymy sobie radzić z rozszczepem wargi i podniebienia u maluszka. Powiem Wam, że jest super dzielny mamy już ulubiony smoczek do karmienia butelką bo niestety pierś odpada. W międzyczasie synuś trenuje odruch ssania na smoczku antykolkowym. Mama chociaż prawie nie sypia jest najszczęśliwsza na świecie. Warto walczyć o swoje marzenia. Każdej z Was życzę dużo wytrwałości w tej nierównej walce i za każdą z Was trzymam kciuki. :biggrin2:
@Maryanka kochana chowajcie się zdrowo, docierajcie się i cieszcie się każda chwila :*
Gratuluję [emoji173] [emoji173] [emoji173]
 
reklama
Cześć dziewczyny. Wczorajsze usg potwierdziło ciążę :D tętno było widać, ale serduszko usłyszę w przyszły poniedziałek :) wszystkim staraczkom życzę żeby się udało, a wierzę że się uda, może nie od razu ale w końcu się uda :biggrin2:
Zobacz załącznik 907916
@Mama!Mia! Cudownie [emoji7][emoji173][emoji173][emoji173]
W takim razie już teraz życzę nudnej ciąży:)
 
G
Hej dziewczyny w sobotę po ciężkim boju przyszedł na świat nasz synuś waga 3150g dł 53cm. Uczymy sobie radzić z rozszczepem wargi i podniebienia u maluszka. Powiem Wam, że jest super dzielny mamy już ulubiony smoczek do karmienia butelką bo niestety pierś odpada. W międzyczasie synuś trenuje odruch ssania na smoczku antykolkowym. Mama chociaż prawie nie sypia jest najszczęśliwsza na świecie. Warto walczyć o swoje marzenia. Każdej z Was życzę dużo wytrwałości w tej nierównej walce i za każdą z Was trzymam kciuki. :biggrin2:
@Maryanka gratuluję synusia jest cudowny już skradł moje ❤ a co do rozczepu bedzie ok najlepsi lekarze w krakowie moja koleżanka właśnie tam jezdziłaze swoim synkiem a teraz ani śladu ściskam was
 
Cześć dziewczyny. Wczorajsze usg potwierdziło ciążę :D tętno było widać, ale serduszko usłyszę w przyszły poniedziałek :) wszystkim staraczkom życzę żeby się udało, a wierzę że się uda, może nie od razu ale w końcu się uda :biggrin2:
Zobacz załącznik 907916
@Mamma!Mia! Kochana piękny widok gratuluję oby każda z nas to kiedyś zobaczyła walczymy do osiągniecia celu ja dziś 3dpt jeszcze troszke i betuję proszę o ciąžowe fluidki ❤
 
Dziewczyny nie jestem w temacie co i u której się wydarzyło ,ale wielkie gratki za bety pozytywne i oczywiście łącze się w bolu za te pudła negatywne i oby następne podejście zwiastowało ciąża
A u mnie takie nowości
Mam badania ujemne i nie musze włączać od nowa immunosupresji , ale zacząć od 5 dnia przed transferem encorton w dawcę 10mg, a w popołudnie 5mg i nie zapytałam o ten clexane hmm pewne tez bo tutaj najważniejszy jest ten encorton
Teraz mam metlik ciocia zbliża się i może być na dniach , do novium mam 30 wiec lece na 3 dni do Polski boje się ,ze łapie się za dwie pieczenie na jednym ruszcie i nic nie upoluje,ale została jedna dzidzi i musze ja wziasc
Mam dni ciche ze swoim on strasznie boi się ze jeśli teraz nie wyjdzie to ja oszaleje
Od 2 tyg sa między nami Niemcy nasz związek podupada przez ta cała sytuacje z transferami
Ja jestem energiczna on jest strasznie cichy i dusi to w sobie ,a mnie już zaczęło to męczyć wybucham i szukam dziury w całym
Ten pociag do dziecka jest tak silny,ze zapominam o bożym świecie
Napadam na niego bez podstaw ,a co gorsze ,ze umiem mu wykrzyczeć ze powinien bardziej być czuły bo to on ma problem nie ja
Wiem wiem ze jestem niepoważna ,ale ja tak jak on boje się tego 8 razu i czyje ze i teraz może być klapa i wtedy to nawet dojdzie do tego ze nas już może nie być
Ciężki temat
Jeśli chodzi o Gosi post na fb pisze się z Zagranicy oczywiście
Nie pisze tam bo wole tutaj
 
reklama
Hej dziewczyny w sobotę po ciężkim boju przyszedł na świat nasz synuś waga 3150g dł 53cm. Uczymy sobie radzić z rozszczepem wargi i podniebienia u maluszka. Powiem Wam, że jest super dzielny mamy już ulubiony smoczek do karmienia butelką bo niestety pierś odpada. W międzyczasie synuś trenuje odruch ssania na smoczku antykolkowym. Mama chociaż prawie nie sypia jest najszczęśliwsza na świecie. Warto walczyć o swoje marzenia. Każdej z Was życzę dużo wytrwałości w tej nierównej walce i za każdą z Was trzymam kciuki. :biggrin2:

Gratulacje!!! Niech Maluszek zdrowo rośnie a mama wraca szybko do sił!
Słodziak! ❤️❤️❤️
 
Do góry