reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
U mnie w klinice tez nie badaja progesteronu, choc ja zbadalam i okazalo sie, ze mam niski i pomimo, ze pewnie dopochwowe nie wychodzily z krwi to i tak klinika sie troche obawiala tego niskiego wyniku i zmienili mi tabletki. Mysle, ze mimo wszystko przynokazji bety moze warto skontrolowac.
Mi kontrolowano estradiol i progesteron do 28 dpt.
 
Cześć dziewczyny! Moja beta 7dpt 62 9 dpt 201 11dpt 430 czy któraś tak miała? Między 7 a 9 dniem sok 300%a między 9 a 11 tylko lekko ponad 100%.boję się że coś jest nie tak.

Nie. Masz. Powodów do. Zmartwień. U mnie przyrost między pierwsza a druga beta był 600 %, a później stopniowo malał. Najważniejsze, że masz przyrostu te minimum 66 %. U mnie beta wyglądała tak:

5dpt - 16 (końcówek po przecinku nie pamiętam)
7dpt - 82
9dpt - 203
11 dpt - 458
15 dpt - 2480

Już później bety nie robiłam.
 
Nie. Masz. Powodów do. Zmartwień. U mnie przyrost między pierwsza a druga beta był 600 %, a później stopniowo malał. Najważniejsze, że masz przyrostu te minimum 66 %. U mnie beta wyglądała tak:

5dpt - 16 (końcówek po przecinku nie pamiętam)
7dpt - 82
9dpt - 203
11 dpt - 458
15 dpt - 2480

Już później bety nie robiłam.
Bardzo Ci dziękuję za odp. Bardzo mnie pocieszylas
 
reklama
Do góry