reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam, jestem tutaj nowa i chciałabym do Was dołączyć. Przeszukując neta o in vitro trafiłam na Wasze forum, jestem pod mega wrażeniem waszej walki, determinacji, wsparcia dla innych, a z waszej wiedzy pewnie nie jeden lekarz mógłby się wiele nauczyć, czytając wasze wpisy przekonałam się że podjęcie decyzji o in vitro to dopiero początek ciężkiej drogi. Niestety jestem przykładem, że pozytywna beta nie zawsze kończy się szczęśliwie.
Witaj! Opisz swoja historie!

@tamiza heloł heloł !! Co u Ciebie??
 
reklama
Witam, jestem tutaj nowa i chciałabym do Was dołączyć. Przeszukując neta o in vitro trafiłam na Wasze forum, jestem pod mega wrażeniem waszej walki, determinacji, wsparcia dla innych, a z waszej wiedzy pewnie nie jeden lekarz mógłby się wiele nauczyć, czytając wasze wpisy przekonałam się że podjęcie decyzji o in vitro to dopiero początek ciężkiej drogi. Niestety jestem przykładem, że pozytywna beta nie zawsze kończy się szczęśliwie.
Witamy na forum:)
Nasze motto to: Walczymy do końca!
I Ty dasz radę :)
lekko nie będzie, ale nie oto chodzi żeby gładko przejść przez życie, ale szczęśliwie,
Właśnie o te szczęście walczymy
 
Witam, jestem tutaj nowa i chciałabym do Was dołączyć. Przeszukując neta o in vitro trafiłam na Wasze forum, jestem pod mega wrażeniem waszej walki, determinacji, wsparcia dla innych, a z waszej wiedzy pewnie nie jeden lekarz mógłby się wiele nauczyć, czytając wasze wpisy przekonałam się że podjęcie decyzji o in vitro to dopiero początek ciężkiej drogi. Niestety jestem przykładem, że pozytywna beta nie zawsze kończy się szczęśliwie.
Cześć, rozgość się. [emoji4]
Możesz opowiedzieć coś więcej o sobie?
 
Witam, jestem tutaj nowa i chciałabym do Was dołączyć. Przeszukując neta o in vitro trafiłam na Wasze forum, jestem pod mega wrażeniem waszej walki, determinacji, wsparcia dla innych, a z waszej wiedzy pewnie nie jeden lekarz mógłby się wiele nauczyć, czytając wasze wpisy przekonałam się że podjęcie decyzji o in vitro to dopiero początek ciężkiej drogi. Niestety jestem przykładem, że pozytywna beta nie zawsze kończy się szczęśliwie.
Witamy Cię i wysyłamy ciążowe fluidy, rozgość się u Nas pytaj i dziel emocjami po to jesteśmy :)
 
Nasze starania trwają ponad 4 lata, mam za sobą 3 ciąże (2x puste jajo i cb), problem to niskie amh i cienkie endo, niestety po łyżeczkowaniu walka ze zrostami tzw zespół ashermana, no i przede wszystkim mój wiem 40+, to tak w wielkim skrócie
 
reklama
Jestes wielka zawsze bylas przykladem dla tych ktore na swoja ciaze musialy czekac dluzej. Zawsze nas wszystkie wspieralas a teraz za to wszystko zycie w koncu postanowilo cie podwujnie nagrodzic [emoji7][emoji7][emoji7]
 
Do góry