reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Motylku, ale walczyłas z tym przed procedura? Napisz mi coś więcej niż priv proszę:(
Odpiszę tutaj bo historia krótka. Przed stymulacją nic nie wskazywało aż na taki problem. Wszystko się udało i po pierwszym transferze jestem w ciąży. W 6 tc dostałam skierowanie na obciążenie glukozą i wyszło szydło z worka.
Koniecznie zrób obciążenie, koszt śmieszny nawet bez skierowania. Jeśli cukry będą ok. to i tak wprowadź dietę po transferze. Powodzenia.
 
Cześć dziewczyny , jestem po wizycie u dr. Paśnika, mam pierwsze wyniki czekam na resztę w celu konsultacji ,
Interferon gamma ↓ 55,0 pg/ml norma 2046,6 — 4738,0, jak mam to rozumieć na co to wpływa?
TNF alfa ↓ 693,0 pg/ml norma,1208,3 — 4156,1
Wskaźnik IFN/IL10 ↓ 0,1 ratio norma 1,2 — 3,0
Wskaźnik IFN/IL4 ↓ 2,4 ratio norma 36,7 — 175,0
Zaczynam się martwić,że jestem na straconej pozycji i nic się nie da zrobić. a może któraś z Was wie o co w tym chodzi .Wiem wiem najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z lekarzem ale muszę mieć resztę wyników , a na jedne mam 3 tygodnie czekania i same wiecie ile to jest gdy ktoś czeka.
 
Odpiszę tutaj bo historia krótka. Przed stymulacją nic nie wskazywało aż na taki problem. Wszystko się udało i po pierwszym transferze jestem w ciąży. W 6 tc dostałam skierowanie na obciążenie glukozą i wyszło szydło z worka.
Koniecznie zrób obciążenie, koszt śmieszny nawet bez skierowania. Jeśli cukry będą ok. to i tak wprowadź dietę po transferze. Powodzenia.
Niestety bez skierowania nie chca mi zrobić aby nic azenia i jak nsuliny bo się boją ...jejku...dieta? Jaka? Coś więcej mi powiesz? Nie byłam przygotowana na taki problem :(
 
reklama
Do góry