reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

0.29 no wlasnie juz nie da rady stymulacji. Zaproponowal adopcje zarodka lub probe na moim pecherzyku bez stymulacji ale na to dal 5%szans
Jeśli rozważacie taka opcję to pomyślcie raczej o kd i dn. My skorzystaliśmy z takiej opcji i już pierwszy transfer się udal. Do tego mamy jeszcze 3 zamrożone zarodki. Jeśli bardzo chcesz być mama a nie przeszkadza Ci że dziecko nie będzie genetycznie Wasze to spróbujcie bo naprawdę warto.
 
reklama
Jeśli rozważacie taka opcję to pomyślcie raczej o kd i dn. My skorzystaliśmy z takiej opcji i już pierwszy transfer się udal. Do tego mamy jeszcze 3 zamrożone zarodki. Jeśli bardzo chcesz być mama a nie przeszkadza Ci że dziecko nie będzie genetycznie Wasze to spróbujcie bo naprawdę warto.
A co do jest dn?
 
Cześć dziewczyny , jestem po wizycie u dr. Paśnika, mam pierwsze wyniki czekam na resztę w celu konsultacji ,
Interferon gamma ↓ 55,0 pg/ml norma 2046,6 — 4738,0, jak mam to rozumieć na co to wpływa?
TNF alfa ↓ 693,0 pg/ml norma,1208,3 — 4156,1
Wskaźnik IFN/IL10 ↓ 0,1 ratio norma 1,2 — 3,0
Wskaźnik IFN/IL4 ↓ 2,4 ratio norma 36,7 — 175,0
Zaczynam się martwić,że jestem na straconej pozycji i nic się nie da zrobić. a może któraś z Was wie o co w tym chodzi .Wiem wiem najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z lekarzem ale muszę mieć resztę wyników , a na jedne mam 3 tygodnie czekania i same wiecie ile to jest gdy ktoś czeka.
Immunologia to skomplikowana dziedzina. Najlepiej wynik analizować wszystkie razem, z historią pacjenta i jego rodziny no i przede wszystkim przez lekarza
 
Niestety bez skierowania nie chca mi zrobić aby nic azenia i jak nsuliny bo się boją ...jejku...dieta? Jaka? Coś więcej mi powiesz? Nie byłam przygotowana na taki problem :(
Ponieważ nie masz obciążenia nie bardzo mogę coś więcej napisać. Możesz mieć podwyzszone cukry rano ale po obciążeniu nie wiadomo jak się zachowują. Dieta bez słodyczy, białej mąki i jej przetworów. Dużo surowych warzyw najlepiej do każdego z posiłków. Jedz 5 czy 6 posiłków. Dieta bardzo zdrowa ale upierdliwa:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry