reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzieki kochana, to co napisalas jest bardzo wazne dla mnie dziekuje[emoji173]️ wrocilam z usg i maly mieciu dalej fika, wszystko jest w porzadku i dali mi pare fotek, jedna w 3d sie udalo, maluch chyba ma juz dosyc tych usg ;) bo zakryl twarz raczkami [emoji173]️Zobacz załącznik 905596
Oj Mieciu widzę że musiałaś odwiedzić malucha:) Dobrze że wszystko ok. Ja dziś też jakieś schizy, dobrze że za tydzień USG.
 
reklama
Dzieki kochana, to co napisalas jest bardzo wazne dla mnie dziekuje[emoji173]️ wrocilam z usg i maly mieciu dalej fika, wszystko jest w porzadku i dali mi pare fotek, jedna w 3d sie udalo, maluch chyba ma juz dosyc tych usg ;) bo zakryl twarz raczkami [emoji173]️Zobacz załącznik 905596
Aaaaaaa jaki bossssski :yes:
Wcale mu się nie dziwię ze się zakrywa , ciekawe jakby Mieciu zareagował jakby go podgladali :D:D:D zero prywatności:p
 
Witajcie kochane już po wizycie w domku zastrzole podane jeszcze dziś te co zwykle oczywiście z tym co wczoraj zabrakło :growl: mimo to i tak ładnie estradiol podrósł ale wieczorem mam zrobić o 22:30 już ovitrelle 2 zastrzole ?? miała któraś z was 2 ?
.Jajcoszki rozszalały się i z 7 jest 8 rozmiary od 21 do 17 no i punkcja w środę o 9 :30 i dlatego też proszę o pozytywne fluidki jesteście cudowne dziękuję za wszystko tule wszystkie :-) :):-) :):-) :) :D:D:D

oczywiście gratuluję pięknych bet !!!
W takim razie kciuki za owocne jajcobranie✊✊✊✊✊✊
 
Dzieki kochana, to co napisalas jest bardzo wazne dla mnie dziekuje[emoji173]️ wrocilam z usg i maly mieciu dalej fika, wszystko jest w porzadku i dali mi pare fotek, jedna w 3d sie udalo, maluch chyba ma juz dosyc tych usg ;) bo zakryl twarz raczkami [emoji173]️Zobacz załącznik 905596
Cudne widoki❤️❤️❤️❤️ teraz możesz być spokojna do kolejnej wizyty.
 
reklama
Do góry