reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Never give up @Ela86 powtarzacie jeszcze bety? :D
@Megi1985@ ponoć od 6tys zwalnia - mi sie wydaje, ze u ciebie ok!
Ja miałam nie powtarzać no ale weź tu człowieku wytrzymaj.... no i polazlam dzisiaj... boję się jak każdego wyniku :(
Muszę zobaczyć kiedy mogę najwcześniej iść do gina.
Z kliniki lekarz powiedział że dwa tygodnie ale weź tu wytrzymaj człowieku [emoji14]
 
reklama
Ja miałam nie powtarzać no ale weź tu człowieku wytrzymaj.... no i polazlam dzisiaj... boję się jak każdego wyniku :(
Muszę zobaczyć kiedy mogę najwcześniej iść do gina.
Z kliniki lekarz powiedział że dwa tygodnie ale weź tu wytrzymaj człowieku [emoji14]
Ha, tak myślałam :) No to niech wynik będzie piękny!!!
 
Pięknie rośnie! Który Ty masz dpt??
Na pęcherzykową się już możesz umawiać, chyba, ze lekach chce od razu serduszko widzieć to za jakieś 2-2,5 tyg powinno być :)
13dpt dzisiaj
Mówisz że już pecherzyk będzie widać???
Kurczę no może jeszcze wytrzymam do około 20.10 I pójdę wtedy... [emoji14]
Chociaż kusi aby iść wcześniej ;)
 
reklama
Do góry