reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@ilmenau dzięki, każda rada i opinia jest cenna. Wiem że samodiagnoza jest nic nie warta, ale długie czekanie na wizytę jest dojść stresujące, a mam się dowiedzieć czy będzie transfer za 4 tygodnie czy niestety ze względu na wyniku trzeba go przełożyć.
Jakby ktoś miał wizytę do oddania do wujka Jarka to bardzo proszę o info
Może ktoś też napisać jakich badań potrzebuje doktor do jak najlepszej diagnostyki!? Żeby można już było pojechać w miarę skompletowanym opisem co się ze mną dzieje

Napisz tez pytanie na innych watkach np. poronienia nawykowe, bo wiem, ze czesto dziewczyny stamtad pisaly, ze maja terminy do oddania. Poza tym dzwon do APC tak przed 18, bo wtedy zwalniaja sie terminy. Ja mialam szczescie, bo jak bylam na pierwszej wizycie i juz placilam za wiyte w recepcji to ktos zadzwonil o ddal wczesniejszy termi, wiec moglam sie od razu umowic (w ciagu jednego miesiaca mialam dwie wizyty). Jesli chodzi o badania to wujek Jarek ci zleci co jest potrzebne, te badania sa dosc drogie (nas to wyszlo ok 1500 zl), wiec nie ma sensu robic na wlasna reke, bo jak nie trafisz to stracisz pieniadze. Z tego co wiem to wiekszosc z nas miala chyba zlecane badanie v-leiden z strony Link do: Badanie mutacji czynnika V Leiden, badanie imk (robilam na miejscu w apc, robi sie je w koncowce cyklu, ale nie pamietam dokladnie w jakie dni), przeciwciala ana, homcysteina, poziom witamin B12, B6, kwas foliowy plus zwykla morfoligia. Maz musial brac ze soba badania nasienia (u nas byly dobre, wiec poza IMK i ana moj nie musial zadnych innych badan robic). najlepiej bedzie jak pojedziesz do wujka z tym co masz a on sam zdecyduje co powinnas zrobic.
 
Napisz tez pytanie na innych watkach np. poronienia nawykowe, bo wiem, ze czesto dziewczyny stamtad pisaly, ze maja terminy do oddania. Poza tym dzwon do APC tak przed 18, bo wtedy zwalniaja sie terminy. Ja mialam szczescie, bo jak bylam na pierwszej wizycie i juz placilam za wiyte w recepcji to ktos zadzwonil o ddal wczesniejszy termi, wiec moglam sie od razu umowic (w ciagu jednego miesiaca mialam dwie wizyty). Jesli chodzi o badania to wujek Jarek ci zleci co jest potrzebne, te badania sa dosc drogie (nas to wyszlo ok 1500 zl), wiec nie ma sensu robic na wlasna reke, bo jak nie trafisz to stracisz pieniadze. Z tego co wiem to wiekszosc z nas miala chyba zlecane badanie v-leiden z strony Link do: Badanie mutacji czynnika V Leiden, badanie imk (robilam na miejscu w apc, robi sie je w koncowce cyklu, ale nie pamietam dokladnie w jakie dni), przeciwciala ana, homcysteina, poziom witamin B12, B6, kwas foliowy plus zwykla morfoligia. Maz musial brac ze soba badania nasienia (u nas byly dobre, wiec poza IMK i ana moj nie musial zadnych innych badan robic). najlepiej bedzie jak pojedziesz do wujka z tym co masz a on sam zdecyduje co powinnas zrobic.

Jesteś Wielka, dziękuję
 
U Nas się mówi że przyszłe córcie gustuja w takich smakolykach:)
Chętnie się dowiem ile w tym prawdy;)
Moja przyjaciółka tez tak miała i obecnie ma 7letniego synka wiec Hmm ;) ale z drugiej strony doktorek przy transferze mówił, ze to będzie dziewczyna :D ja póki co boje się jeszcze myslec o płci, na razie czekam na wizytę serduszkową jak na zbawienie :)
 
reklama
@Mieciu85 czy ja dobrze rozumiem ze badanie cytokin jednoznacznie potwierdzi lub nie czy mam genetyczny problem z implantacją? Długo się czeka na wynik tego badania?

Przeprasam kochana za opoznienie. Mysle, ze jednoznacznie to chyba nie bo jest wiele przyczyn beaku implantacji. Jak sama wiesz kiry i inne dziadostwa, sa np tez te testy receptywnosci endometrium i inne bajery ale badanie cytokin jest jednym z najczesciej zlecanym przez wujka wiec napewno warto zrobic. Widzialam, ze Ci dziewczyny pisaly jakie badania, ja tez zaraz swoje odkopie i Ci napisze co robilam. Ja w apc niecaly tydzien na ten wynik czekalam. Jesli macie 1 zarodek to mysle, ze fkatucznie warto jak najwiecej sprawdzic i dac sobie jak najwieksza sznase, ja do takiego wniosku po 1 transferze doszlam.
 
Do góry