reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Powiem Wam dziewczyny, że czasem taka głupota potrafi człowieka wytrącić z równowagi. Ja zwykle tak mam, że przed okresem wyskakują mi jakieś krosty. No i stało się, mam 2 :) A dziś 7dpt i już jestem podłamana, że może zwiastuje to niepowodzenie :/
Mi też wyskoczyło kilka i u mnie to był dobry znak. Więc się nie stresuj tym
 
reklama
Juz po wizycie. Musze porobic badania i z nimi przyjechac na konsultacje. Kurcze, teraz jak bede w nowej pracy to kiepsko, ze musimy jechac ale coz.

Najwczesniejsze terminy do Apc do Pasnika w dniu dzisiejszym na 21 listopada. Gdyby ktoras z was miala do oddania koniec pazdziernika a poczatek listopada to chetnie wezme. Moge oddac listopadowy termin.

Zapomnialam sie go dopytac tylko albo az, bo musze zrobic limfocyty i allo mlr w Prokocimiu i mowil ze do tego musze byc zdrowa. Czyli jak mnie zab pobolewa to tez nie moge robic tych badan? Podejrzewam ze czeka mnie kanalowka.
 
To wasza druga próba więc pewnie jeszcze powalczycie. My przy 6 procedurze podjęliśmy decyzję o zapłodnienie mieszanym pół na pół z nasieniem dawcy. I to była trafna decyzja, bo z nasienia partnera beta tylko 3 i zero zarodków do zamrożenia a z nasienia dawcy wszystkie 4 zamrożone i być może właśnie z jednego z nich będzie ciąża :biggrin2: czas leci, pieniądze się kończą na kolejne procedury, a jak nie wyjdzie to i tak w ostateczności pozostaje adopcja. My wolelismy to rozwiązanie ale to indywidualna sprawa każdej pary.
 
Powiem Wam dziewczyny, że czasem taka głupota potrafi człowieka wytrącić z równowagi. Ja zwykle tak mam, że przed okresem wyskakują mi jakieś krosty. No i stało się, mam 2 :) A dziś 7dpt i już jestem podłamana, że może zwiastuje to niepowodzenie :/
Też mi wyskoczyły i to nawet nie dwie a ciąża jest. [emoji4]
 
Juz po wizycie. Musze porobic badania i z nimi przyjechac na konsultacje. Kurcze, teraz jak bede w nowej pracy to kiepsko, ze musimy jechac ale coz.

Najwczesniejsze terminy do Apc do Pasnika w dniu dzisiejszym na 21 listopada. Gdyby ktoras z was miala do oddania koniec pazdziernika a poczatek listopada to chetnie wezme. Moge oddac listopadowy termin.

Zapomnialam sie go dopytac tylko albo az, bo musze zrobic limfocyty i allo mlr w Prokocimiu i mowil ze do tego musze byc zdrowa. Czyli jak mnie zab pobolewa to tez nie moge robic tych badan? Podejrzewam ze czeka mnie kanalowka.
Kochana , przed momentem był termin ma 17.10 ;)
@masryjka o tym pisala :) ✊✊✊ kochana za dalsze konsultacje
 
Juz po wizycie. Musze porobic badania i z nimi przyjechac na konsultacje. Kurcze, teraz jak bede w nowej pracy to kiepsko, ze musimy jechac ale coz.

Najwczesniejsze terminy do Apc do Pasnika w dniu dzisiejszym na 21 listopada. Gdyby ktoras z was miala do oddania koniec pazdziernika a poczatek listopada to chetnie wezme. Moge oddac listopadowy termin.

Zapomnialam sie go dopytac tylko albo az, bo musze zrobic limfocyty i allo mlr w Prokocimiu i mowil ze do tego musze byc zdrowa. Czyli jak mnie zab pobolewa to tez nie moge robic tych badan? Podejrzewam ze czeka mnie kanalowka.
tu dziewczyna ma do oddania wizyte na 17 pazdziernika masryjka taki ma nick
 
reklama
Do góry