reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana , przed momentem był termin ma 17.10 ;)
@masryjka o tym pisala :) ✊✊✊ kochana za dalsze konsultacje

tu dziewczyna ma do oddania wizyte na 17 pazdziernika masryjka taki ma nick
Dzieki Kochane, ale to chyba o tydzien za wczesnie bo badania musze porobic w 18-22 dc a ja dzis w 12 dc, plus trombofilia, kariotypy i chyba nie dam rady z tym wszystkim uwinac sie do polowy pazdziernika. Musze zadzwonic do Prokocimia kiedy co i jak moge.
 
reklama
No duzy brzuszek:) i ładniutki. Ciekawe jak będziesz wyglądała w 9 mc. Zawsze zastanawiam się jak te dwa maluchy mieszczą się już pod koniec ciąży.
Też się nad tym zastanawiam. [emoji16]
Mam przerwę w badaniu, żeby młody się inaczej ułożył. Gin przygląda się intensywnie serduszku jednego z nich i mam zrobić echo serca w 26 tc. Rzekomo nic złego nie widzi ale ja już jestem przerażona. Zaraz zobaczę czy się lepiej ułoży do badania serduszka.
 
Juz po wizycie. Musze porobic badania i z nimi przyjechac na konsultacje. Kurcze, teraz jak bede w nowej pracy to kiepsko, ze musimy jechac ale coz.

Najwczesniejsze terminy do Apc do Pasnika w dniu dzisiejszym na 21 listopada. Gdyby ktoras z was miala do oddania koniec pazdziernika a poczatek listopada to chetnie wezme. Moge oddac listopadowy termin.

Zapomnialam sie go dopytac tylko albo az, bo musze zrobic limfocyty i allo mlr w Prokocimiu i mowil ze do tego musze byc zdrowa. Czyli jak mnie zab pobolewa to tez nie moge robic tych badan? Podejrzewam ze czeka mnie kanalowka.
@Felia ktoś pisal o oddaniu terminu na 10/2018 - mam @masryjka ppisała
 
Juz po wizycie. Musze porobic badania i z nimi przyjechac na konsultacje. Kurcze, teraz jak bede w nowej pracy to kiepsko, ze musimy jechac ale coz.

Najwczesniejsze terminy do Apc do Pasnika w dniu dzisiejszym na 21 listopada. Gdyby ktoras z was miala do oddania koniec pazdziernika a poczatek listopada to chetnie wezme. Moge oddac listopadowy termin.

Zapomnialam sie go dopytac tylko albo az, bo musze zrobic limfocyty i allo mlr w Prokocimiu i mowil ze do tego musze byc zdrowa. Czyli jak mnie zab pobolewa to tez nie moge robic tych badan? Podejrzewam ze czeka mnie kanalowka.
Marsyja ma termin na 17 października
 
reklama
Do góry