reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Sorki za day off :D Ale wypadłam za miasto na sobotę a dzisiaj od rana na speedzie w robocie.
Wczoraj rano mrozili 4 blastki, jutro będę wiedziec co z pozostałymi 2 zarodkami, które były jeszcze 12komórkowe. Na więcej nie mam śmiałości liczyć. Po takiej ujowej stymulacji te 4 blastki sa na prawdę złotem


Agonia, mi lekarze mówili, że domacicznie działa dokładnie tam gdzie trzeba, robi porządek z czym trzeba itp. Przede wszystkim nie powoduje skutków ubocznych i zmian w morfologii tak jak ten podskórny. Podskórnie zaleca się raczej przy naturalnych cyklach (jeśli chcesz podchodzić na naturalnym to warto na zastrzykach), domacicznie często może nawet zablokować owulację. Ja bym nalegała na dowcipny przed transferem i potem podskórnie.


Margit, ja kiedyś doszłam do wniosku, że Parens ma takie dobre statystyki ciąż w stosunku do ilości transferów, bo jak już zarodek przeżyje w pareńskim labie do nie ma ch... musi sie zagnieździć siłacz :D

Sol mam nadzieje, że do tej pory czysto czyściusieńko i wszystko cacy!


Nadzieja, ja tak miałam przy estrofemie - kilka dni dość komkretnych plamień, śluzu z krwią itp, przeszło jak włączylam progesteron, ciąża nie miała problemu z zagnieżdżenie, :)


Ozis nie gadaj, lepiej, że się zagnieżdża, jesteś o krok do przodu. Umiesz zajść, a to już dużo, taka @Kurcia czy @Szczescie1986 wiele by za to dały. Trzeba tylko znaleźć sposób na donoszenie. Mimo wszystko trzymam kciuki za betę jutro. Idź nawet jak krwawienie się rozkręci. Nikt nie pisze, że zabiłaś dziecko, ale żeby mieć pewność to trzeba sprawdzić. Mi w tamtym roku po krwotoku i spadku bety z 2200 na 1100 kazał leki odstawić, a jakbym się trochę wstrzymała i sprawdziła dokładnie o co chodzi, to może od 3 miesięcy byłabym jednak matką. Teraz sobie moge gdybać. Czasu nie cofnę.


Byle w rosołkach mamusinych nie było tego co u mojej teściowej lubi pływać (tona vegety i magi:p)


A kasze orkiszową w owocami próbowałaś? mmmmmniam mniam :D No i IG ma spoko :)
U mnie już dobrze Dżoasia a Tobie gratuluję tych 4 pieknych blastek jak na razie.
Zostałam zobligowana do przekazania informacji na ciężarówkach, mogę w razie czego?
 
reklama
Dziewczyny z Krakowa pomóżcie. Potrzebuje kontaktu do polsko amerykańskiego instytut pediatrii w Prokocimiu do zakładu immunologia. @Kurcia @dzoasia robiliście moze tam badania kir ? Jak się można z nimi skontaktować żeby się umówić na badania? Wiecie może jakie są koszty ?
 
reklama
Do góry