reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Niestety po wizycie koniec złudzeń pęcherzyk ciazowy prawie nie widoczny odstawiam leki i czekam @ mam miesiąc odczekać przed kolejnym podejściem

Przykro mi bardzo...
Cos sie zadzialo, to jest dobry znak na przyszlosc. Czasem tak jest, ze zarodek jest wadliwy, mimo ze morfologicznie wydaje sie piękny. Ile masz jeszcze mrozaczków?
 
reklama
@Felia, koniecznie daj znac co wujek Jarek powie. Twoja historia bardzo podobna do mojej! Nie mow tak, jestes silna ... wszystkie jestesmy, nie jedna osoba mowi mi ze dawno by sobie dali spokoj a my jak takie lwice walczymy [emoji173]️
Usmiechnij sie, wujek Jarek na pewno bedzie mial i na Ciebie recepte :) Sciskam mocno [emoji847]
 
Dziewczyny też macie takie brzuszki. U mnie 10 tc i 3 dzień. Mój brzuch wygląda tak jak na zdjęciach. Nie mogę się już ukrywać. Tłuszczyku zawsze trochę miałam ale dosłownie z tygodnia na tydzień brzuch rośnie. W poprzedniej ciąży miałam taki gdzieś w okolicach 15 tc. Teraz musiałam spodnie ciążowe kupić. Zaczynam się niepokoić.
 

Załączniki

  • IMG_20181001_135131.jpg
    IMG_20181001_135131.jpg
    306,9 KB · Wyświetleń: 129
  • IMG_20181001_135154.jpg
    IMG_20181001_135154.jpg
    403,8 KB · Wyświetleń: 133
Dziewczyny też macie takie brzuszki. U mnie 10 tc i 3 dzień. Mój brzuch wygląda tak jak na zdjęciach. Nie mogę się już ukrywać. Tłuszczyku zawsze trochę miałam ale dosłownie z tygodnia na tydzień brzuch rośnie. W poprzedniej ciąży miałam taki gdzieś w okolicach 15 tc. Teraz musiałam spodnie ciążowe kupić. Zaczynam się niepokoić.
Piękny brzunio niech rośnie zdrowo dzidzia
 
Dziewczyny też macie takie brzuszki. U mnie 10 tc i 3 dzień. Mój brzuch wygląda tak jak na zdjęciach. Nie mogę się już ukrywać. Tłuszczyku zawsze trochę miałam ale dosłownie z tygodnia na tydzień brzuch rośnie. W poprzedniej ciąży miałam taki gdzieś w okolicach 15 tc. Teraz musiałam spodnie ciążowe kupić. Zaczynam się niepokoić.
Motylku czym sie tu niepokoic, dzidzia pieknie rosnie. Kiedy masz kolejne USG? U mnie koncowka 11 tyg I tez jest wybaluszony ale nie wiem czy to przez ten progesteron taki napompowany ;). W poprzedniej ciazy to w okolicach 20 tyg moglam sie jeszcze troche maskowac a teraz tez spodnie z guma ;)
 
Motylku czym sie tu niepokoic, dzidzia pieknie rosnie. Kiedy masz kolejne USG? U mnie koncowka 11 tyg I tez jest wybaluszony ale nie wiem czy to przez ten progesteron taki napompowany ;). W poprzedniej ciazy to w okolicach 20 tyg moglam sie jeszcze troche maskowac a teraz tez spodnie z guma ;)
Uf już mi lepiej. Może rzeczywiście leki plus prawdziwy ciążowy brzuszek dały taki efekt. Na pewno nic nie przytyłam ani grama. USG mam w piątek. Prenatalne 16 października. A Ty Mieciu kiedy prenatalne USG robisz?
 
reklama
Dziewczyny też macie takie brzuszki. U mnie 10 tc i 3 dzień. Mój brzuch wygląda tak jak na zdjęciach. Nie mogę się już ukrywać. Tłuszczyku zawsze trochę miałam ale dosłownie z tygodnia na tydzień brzuch rośnie. W poprzedniej ciąży miałam taki gdzieś w okolicach 15 tc. Teraz musiałam spodnie ciążowe kupić. Zaczynam się niepokoić.

Piekny masz brzuszek, nie ma sie czym martwic! Przy drugiej ciazy duzo szybciej widac brzuszek niz przy pierwszej.
U mnie na razie w luznych ciuchach nic nie widac, mam jedne luzniejsze jeansy a i tak dzisiaj w pracy siedze z odpietym guzikiem. Wieczorem za to brzuszek jest bardziej widoczny, pewnie w przyszlym tygodniu tez juz powoli bede musiala rozgladac sie za nowymi spodniami albo jakimis oversizeowymi sukienkami ;)
 
Do góry