reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Zmienić dietę. Wywal cukier i ogólnie węglowodany. Czyli
Tyle ile.potrzebujesz:) jak chcesz to 10min, a jak bedziesz potrzebowac godzine to tez nie bedzie tuptal noga pod stolem :)
Tyle ile.potrzebujesz:) jak chcesz to 10min, a jak bedziesz potrzebowac godzine to tez nie bedzie tuptal noga pod stolem :)
Bardzo dziękuję za odpowiedź , tak się zastanawiałam czy każdy przypadek rozważa wnikliwie , pewnie w zależności od tego co może powiedzieć mając badania , zobaczę jak to u mnie będzie :)
 
Fiu fiu!!! ❤️❤️❤️ To musi być niesamowite przeżycie:)
Doświadczysz go niedługo :tak:
U mnie teraz była tylko ciemna plamka na ekranie;) następna wizyta gdzie powinno być widać serduszko to będzie dopiero przeżycie ❤ ja jakoś wczoraj skupiłam się na drugim kropku i uporczywie go szukałam:D może bawi się w chowanego ?:D
Teraz tylko wytrzymać do kolejnej wizyty:tak:
 
❤️❤️❤️ Kiedy robicie kolejne bety i usg, bo mi lekarz kazał przyjść w poniedziałek
Mój powiedział, ze najwczesniej w 7-8 tyg ciazy, czyli ok 17.10... rozważam pójście do innego bo widzę, ze jednak większość podgląda duuuuzo wcześniej. No chyba, ze jakoś wytrzymam :p co do bety to ja nie mam zaleceń, ale jeśli się zgadamy co do dnia to jestem chętna na kolejne kłócie :D
 
Dziewczyny mam pytanie do tych, które miały accofil wlew domaciczny cewnikiem jak to wygląd jak długo się leży i jakie samopoczucie?? Czy podawany miałyście u siebie w klinice i ile to kosztowało?

Wszystkim dzisiaj życzę szczęśliwego dnia :biggrin2:
 
Dziewczyny mam pytanie do tych, które miały accofil wlew domaciczny cewnikiem jak to wygląd jak długo się leży i jakie samopoczucie?? Czy podawany miałyście u siebie w klinice i ile to kosztowało?

Wszystkim dzisiaj życzę szczęśliwego dnia :biggrin2:
To wygląda dokładnie tak samo jak iui - wsuwa cewniczek do macicy i wstrzykuje lek. Leżałam raz z 15min, innym razem prawie od razu wstałam. Jeśli miałam płatną wizytę z monitoringiem przed crio to za wlew dodatkowo nie płaciłam, jak przyjechałam na sam wlew to zabuliłam 200zł. Przy domacicznym wlewie nie ma skutków ubocznych, po zastrzykach mogą być takie grypopodobne objawy. :)
 
reklama
To wygląda dokładnie tak samo jak iui - wsuwa cewniczek do macicy i wstrzykuje lek. Leżałam raz z 15min, innym razem prawie od razu wstałam. Jeśli miałam płatną wizytę z monitoringiem przed crio to za wlew dodatkowo nie płaciłam, jak przyjechałam na sam wlew to zabuliłam 200zł. Przy domacicznym wlewie nie ma skutków ubocznych, po zastrzykach mogą być takie grypopodobne objawy. :)
@dżoasia a na co wy birrzecie ten accofil ? To pomaga w czymś
 
Do góry