reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny co robić..? Do ok. 20tc miałam ciągle biegunki. Później jak ręką odjal.. A teraz wręcz masakra jest! Dziś 4 dzień jak się nie zalatwialam... Brzuch mnie boli, czuję że pękam. Nawet suszone śliwki nie pomagają. Co robić?
Zmienić dietę. Wywal cukier i ogólnie węglowodany. Czyli białą mąkę też ogranicz. Do każdego posiłku surowe warzywa. Minęło wszystko. Odkrycie przypadkowe bo jestem na diecie cukrzycowej. Polecam.
 
reklama
Dziewczyny co robić..? Do ok. 20tc miałam ciągle biegunki. Później jak ręką odjal.. A teraz wręcz masakra jest! Dziś 4 dzień jak się nie zalatwialam... Brzuch mnie boli, czuję że pękam. Nawet suszone śliwki nie pomagają. Co robić?
Możesz poczytać o probiotykach w ciąży. Wybrać odpowiedni szczep bakterii (jedne lepsze na biegunkę inne na zaparcia) i spróbować. Na pewno nie zaszkodzi.
 
reklama
Do góry