reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Leweczek kochana, ja się bardzo cieszę., szok totalny Twoja historia... ale to może literówka, czy serduszko naprawdę pika 60/min? I co to jest obok, obok pęcherzyka? Krwiak może?
Dziewczynki to jest hyperechogenna struktura ( nie krwiak ani polip)11 mm wyglada troszkę jak mikolaj z workiem prezentow a dzieciątko 3 mm 60 uderzen na min mam nadzieję że jest silny nasz cudaczek i sobie z tym poradzi ładnie pika to jest i nadzieja w środę wizyta i beta to zobaczymy
 
reklama
Jak ja bede kiedys taka swirnieta matka jak teraz sie zachowuje to szczerze wspolczuje moim dzieciom. Nie dzwonili dzis z labu wiec ja od rana zesrana ze pewnie sie nic nie podzielilo, ze moze czekaja zeby sie co ruszylo i dopiero beda dzwonic. Wiec zadzwonilam w koncu sama, a oni mi mowia ze czekali na moja dr zeby skonsultowac bo nic dzisiaj nie beda mrozic, wszystkie ponoc takie pikne 8A, 2 juz zaczely dalsze podzialy, moze nawet jutro na wieczor beda juz blastkami :)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji256][emoji256][emoji256][emoji256]
 
Będzie dobrze. Musi być. Ale co przejdziemy to nasze. Nie wiem ale przy pierwszej ciąży nie miałam takich jazd jak teraz. Pewnie nie byłam aż taka świadoma i było łatwiej.
Ja pierwszą poroniłam. Drugą donosiłam, ani jednej plamki. Teraz latam jak opętana po lekarzach i nic nie potrafią mi powiedzieć, oprócz tego że dziecko rośnie. Mam wyluzować. Dobre sobie wyluzować hahaha. Idę na zwolnienie od października, na razie na miesiąc. Potem zobaczę. Teraz też pracuję zdalnie ale dłużej tak nie mogę.
 
reklama
Dziewczyny co robić..? Do ok. 20tc miałam ciągle biegunki. Później jak ręką odjal.. A teraz wręcz masakra jest! Dziś 4 dzień jak się nie zalatwialam... Brzuch mnie boli, czuję że pękam. Nawet suszone śliwki nie pomagają. Co robić?
 
Do góry