reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
kochane tak sie cieszyłam z leczenia od pasnika immunosupresyjnego tak ja wczoraj pisałam mam chora osobe w domu dzis patrze gardlo gryzie ale najgorsze mam temperature 37.5 :szok: i chyba dupa bedzie z tej kuracji ja to mam pechaaaaaaaaaaaaaaa
 
Miłego dnia dziewczyny ;-)
U nas piękne słońce wyszło o dziwo a ja z nosem w papierach :/
Witam w klubie :) przeziebienie mnie calkiem rozlozylo, ale w centrum dowodzenia nie ma nudy:p
A ty w pracy czy masz "wolne"?
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-09-28-08-36-42.png
    Screenshot_2018-09-28-08-36-42.png
    248,6 KB · Wyświetleń: 129
Witam w klubie :) przeziebienie mnie calkiem rozlozylo, ale w centrum dowodzenia nie ma nudy:p
A ty w pracy czy masz "wolne"?
Aśka odetchnij trochę od tej roboty [emoji14]
Ja mam cały tydzień wolny - w ogóle tego nie odczulam [emoji14]
Od poniedziałku nowe wyzwania zawodowe więc trzeba się przygotować aby obciachu sobie nie narobić ;)
 
Ja też polazłam dziś do pracy i już na wejściu mnie wkrwili. W domu kupa sprzątania po remoncie. Do bety jeszcze tydzień... Buuuuuu :(

Edit: a i zapomniałam napisać, że mąż mnie wkrwia!
Ja ze swoim mam dzień milczenia :)
Więc nie jesteś sama...
Gdzie Ty polazlas przy piątku??? Do pracy...??? Oszlalalas :D [emoji14]
Sprzątanie olej [emoji14]
 
reklama
Ja też polazłam dziś do pracy i już na wejściu mnie wkrwili. W domu kupa sprzątania po remoncie. Do bety jeszcze tydzień... Buuuuuu :(

Edit: a i zapomniałam napisać, że mąż mnie wkrwia!
Pierdziel wszystko i jedź w Bieszczady. ;)
No stress mamuśka, pamiętaj, że te wkurwy są spowodowane rzeczami, które w obliczu całego Twojego życia są niczym. :*
 
Do góry