reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jak tam dzisiaj?
Dzisiaj gorzej mnie boli gardło niż wczoraj, w ruch poszły woda z miodem i cytryną, na szczęście nie mam gorączki. Muszę doczytać, czy można płukać solą emską w ciąży.
Polecam też jak nie sól wodę utlenianiona płaska łyżka na tak 1/4 szklanki cieplej przegotowanej wody do plukania. Mi zawsze bardzo pomaga a niestety mam skłonność do angin i innych infekcji gardła a to możesz w ciazy spokojnie... no i obowiązkowo sok z malin albo kompocik gorący to jest eliksir szczęścia :) trzymajcie się zdrowo!
 
Dzięki kochana że pytasz [emoji8]
Po 5 procedurach na własnych komórkach, stracie kilkunastu zardoków, dwóch biochemicznych i pustym jaju.... i biorąc pod uwagę naszą historię i wyniki.....zdecydowaliśmy się na AZ... także w planach crio [emoji6]
Oby już było szczęśliwe zakończenie. [emoji8][emoji8][emoji848]
 
reklama
Do góry