reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Felia, zależy jaka wada wyjdzie w kariotypie. To, że połączenie Waszych da akurat wadę letalną jest naprawdę bardzo rzadkie, ale trzeba to sprawdzić.
Przykro mi, że znów musisz przez to przechodzić.

@Barburka gratuluję córci ;)

@Sol, mogę teraz z czystym sumieniem powiedzieć: A NIE MÓWIŁAM?! :) :) :)

@dżoasia, czekamy na newsy!

@Agonia777, przykro mi cholercia, zrób jeszcze za w dni może to leniuszek jaki?

@annemarie wiem, że to jeszcze u Ciebie wcześnie, ale ja mam mocne przeczucie, że będzie ok :)

@Niezapominajka2018 super, masz tam całą drużynę koszykarską nawet z ławką rezerwowych ;)

Monia i @Megi1985@ gratuluję pozytywnych bet! :) Oby rosły dalej tak pięknie!
A nie mówiłaś... Wow! Dziękuję kochana za tą wiarę od początku, że będzie dobrze. Tak bardzo się cieszę, ściskam mocno, mocno. X
 
Aleście niecierpliwe. :rofl2::rolleyes: Jajca są na razie 3 po ok 16mm, cos tam jeszcze jest jakiejś drobnicy ale to zdecydowanie za duza różnica w wielkości żeby nagdoniły jak dla mnie. Zresztą te 16stki to chyba za szybko i za dużo urosły od sb więc stawiam, że też moga buć puste. Estradiol niziutko, 400. Punkcja najpewniej w sobotę, zobaczymy co będzie. W razie W jakby się okazało, że jednak coś się uda uhodować to i transfer przekładamy ze względu na długą stymulację - w sb będzie już 21dc, więc endo może być ujowe. Także @Kurcia - Pani przodem ;)
 
Aleście niecierpliwe. :rofl2::rolleyes: Jajca są na razie 3 po ok 16mm, cos tam jeszcze jest jakiejś drobnicy ale to zdecydowanie za duza różnica w wielkości żeby nagdoniły jak dla mnie. Zresztą te 16stki to chyba za szybko i za dużo urosły od sb więc stawiam, że też moga buć puste. Estradiol niziutko, 400. Punkcja najpewniej w sobotę, zobaczymy co będzie. W razie W jakby się okazało, że jednak coś się uda uhodować to i transfer przekładamy ze względu na długą stymulację - w sb będzie już 21dc, więc endo może być ujowe. Także @Kurcia - Pani przodem ;)
Razem z @Kurcia będziesz szła jak już coś... :-)
Asia chętnie oddalabym Ci troszkę tego E2 :).. A jak z lekami? Zostawili Ci to co było?
 
Tak wyrównały. No już całkiem pulchne. ;) Jeden ma 211 gramów a drugi 203 gramy. Wyprzedzają o tydzień wiek ciąży, tak więc jak nawet chyba bliźniaki będą u mnie duże. ;)
Ale super! dobrze dobrze niech rosną. Następne juz połówkowe, czy jeszcze czekacie? Nam planuje robic 22-23 tc, ostateczną decyzję podejmie na wizycie :)
 
reklama
Do góry