reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Juz po wszystkim dziewczyny... Bylam na wc, poleciala masa skrzepow, dosc duzych prawie jak watrobka drobiowa i cos takiego jasniejszego okraglego jakby lekko przyczepionego do tych ciemnych kawalkow. Czyli endometrium chyba sie luszczy. Wiec pewnie pecherz tez wylecial. Mam nadzieje, ze samo sie oczysci. Znow w 5 tygodniu... Ja jestem chyba jakas niedorobiona :/

Jezeli ktoras bedzie miala termin do Pasnika do oddania, pamietajcie prosze o mnie. My sie w tym czasie chyba zastanowimy nad przebadaniem genetycznie zarodkow o ile to na tym etapie jeszcze mozliwe jest.

Nie robie sobie juz zadnych zludzen, po prostu zakonczyla sie historia. Byloby cudem, gdyby pecherz nadal byl.
[emoji20][emoji20] bardzo mi przykro
 
Aleście niecierpliwe. :rofl2::rolleyes: Jajca są na razie 3 po ok 16mm, cos tam jeszcze jest jakiejś drobnicy ale to zdecydowanie za duza różnica w wielkości żeby nagdoniły jak dla mnie. Zresztą te 16stki to chyba za szybko i za dużo urosły od sb więc stawiam, że też moga buć puste. Estradiol niziutko, 400. Punkcja najpewniej w sobotę, zobaczymy co będzie. W razie W jakby się okazało, że jednak coś się uda uhodować to i transfer przekładamy ze względu na długą stymulację - w sb będzie już 21dc, więc endo może być ujowe. Także @Kurcia - Pani przodem ;)
Wlasnie jak @Never give up pisze. Jakim kurna przodem jak ja za 2 dni dopiero gonapeptyl zaczynam. Bedziemy mniej wiecej rowno.
No szalu ni ma cholera jasna. By ich dunder świsnął.
 
Wlasnie jak @Never give up pisze. Jakim kurna przodem jak ja za 2 dni dopiero gonapeptyl zaczynam. Bedziemy mniej wiecej rowno.
No szalu ni ma cholera jasna. By ich dunder świsnął.
Na ten temat Kurcia będziemy pisaly dużo po zakończonej procedurze Asi... Tak coś czuję w kościach
Niech znajda te dwa jajka, które przyniosą upragnioną ciążę bliźniacza [emoji7][emoji173][emoji173]
 
Mysle ze samo sie oczysci bo z tego co opisujesz jestes juz w trakcie poronienia,Beta bedzie pewno jeszcze z 2-3 tyg spadac. To nie ma jedno z drugim za duzo wspolnego, tego nie przyspieszysz.Zadzwon w pon. do lekarza zeby ci dal termin na usg, zobaczy czy sie wszystko oczyscilo i podejmie decyzje co dalej. Ciezko przewidywac tak wszystko do przodu, na razie to wszystko to nasze przypuszczenia.
Zrostow po naturalnym nie bedzie bo to nic innego jak mega okres, a po lyzeczkowaniu? Jak jest dobrze zrobione to tez nie masz sie czego bac.[emoji173]️
Potwierdzam, ja mialam w marcu zrobione i dwoch lekarzy, ktorzy mnie badali pozniej mowilo, ze jest wszystko ok. Takze jak jest konieczne trzeba zrobic
 
Hej, ja już po wizycie. Prawdopodobnie (lekarz był bardzo mocno przekonany przy ferowaniu swego osądu) będą chłopaki.
Szczerze powiedziawszy zbił mnie z pantałyku, bo kilka razy słyszałam, że ma być parka ale jestem szczęśliwa. Serduszka pięknie biją, wszystkie narządy są widoczne.
Tak więc @Pandzia89 jak na zamówienie inkubuję dla Ciebie zięciów. ;)

Mam nadzieję, że nie będę nigdy teściową z koszmarów. [emoji6]
Muszę Wasze posty z dzisiaj nadrobić. [emoji8]Zobacz załącznik 899141Zobacz załącznik 899142

Justynko serdeczne gratulacje, sliczne te twoje bobaski, az sie na sercu cieplo robi patrzac na profile usg malenkich buziek [emoji173]️ super, ze wyrownali z waga, wiec dalej do przodu!
 
Jutro na usg pojade. Dzis nie mam sily. Najgorsze jest to jak czytam strony o poronieniu i dochodze do wzgledu, ze tak naprawde mialam tylko kariotypy, v leiden i ana zrobione. Cala reszta nietknieta, normalnie kurwica mnie bierze. Jutro ich zapytam, ile razy jeszcze mam ronic, aby ruszyli dupy i porobili dalsze badania.
Na wlasna reke zrobilam w testdna pakiet na trombofilie (nawet bez bialek s, c), oprocz MTHFR wyszla obecna mutacja PAI1 w wersji homo. I okazuje sie, ze jest to juz podstawa do refundacji heparyny przez cala ciaze, na podtrzymanie. Nawet moj sceptyczny do wynalazkow gin z nfz jak to slyszy to mowi heparyna do konca ciazy. Ale kurcze gdybym sama tego nie zbadala, tez nie wiadomo czy ktos z lekarzy by mi to poradzil...
 
Dziewczyny wiem że wiele z Was po transferze miało przelewanie i bulgotanie w jelitach. A jak z biegunkami? U mnie 5dpt i codziennie mega bulgotanie, czasem kluje w zoladku plus biegunka MINIMUM raz dziennie.
Czy takie skutki daja Estrofem i Luteina ?
Zaczynam 17tc a biegunki mecza mnie nieustannie [emoji52]
 
reklama
Do góry