reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mój to samo powiedział ale teraz lata zachwycony. [emoji6] Tak więc chyba najtrudniejszy jest moment podjęcia decyzji. Jednak dalej się martwię o mojego męża jak będzie znosił komentarze o wyglądzie dzieci. On nic nie mówi ani nie wyraża żadnych obaw.
Nie przejmuj się Kochana :) ja mam w rodzinie przypadek adoptowanego rodzeństwa i uwierz mi, może to dziwnie zabrzmi, ale są tak podobne do rodziców adopcyjnych, że w życiu byś nie pomyślała ze są nie ich. Wasze Kropki będą najsliczniejsze na świecie i podobne do Was zobaczysz :) nas Ci którzy nie wiedzą że to było invitro ciągle pytają a po kim te bliźniaki, przecież w rodzinie Ne było itp itd wiec juz zamiast wszystko tłumaczyć mówię, że tworzymy nowa tradycje i zawsze lubilismy być inni niż reszta - i się zamykają :D lecie na ludzi, liczy się tylko Wasze szczęście!
 
Nie przejmuj się Kochana :) ja mam w rodzinie przypadek adoptowanego rodzeństwa i uwierz mi, może to dziwnie zabrzmi, ale są tak podobne do rodziców adopcyjnych, że w życiu byś nie pomyślała ze są nie ich. Wasze Kropki będą najsliczniejsze na świecie i podobne do Was zobaczysz :) nas Ci którzy nie wiedzą że to było invitro ciągle pytają a po kim te bliźniaki, przecież w rodzinie Ne było itp itd wiec juz zamiast wszystko tłumaczyć mówię, że tworzymy nowa tradycje i zawsze lubilismy być inni niż reszta - i się zamykają :D lecie na ludzi, liczy się tylko Wasze szczęście!

A macie tak jak na ulicy widzicie bliźniaki to się się zastanawiacie, ze pewnie po invitro? ;))))
 
@Niezapominajka2018 powodzenia na wizycie. Masz jeszcze mrożaczki? Jeśli tak, to mam nadzieję, że dostaniesz zielone światło na crio w tym cyklu. Daj znać po wizycie. [emoji8]
@NadziejaJest powodzenia, daj znać, co wymyślił lekarz, jakie leki do crio przepisał. Już trzymam kciuki, żeby ten transfer był szczęśliwy. [emoji110][emoji110][emoji110]
Miłego dnia. [emoji8]
No ja juz po wizycie. U mnie endo troszke pomalutku idzie bo dzis tylko 6mm prawie 7… dlatego esfrofem 3x1 i w piatek kolejna wizyta. Juz wybralam zarodek, bedziemy transferowac blastocyste 4AB. Dodatkowo jeszcze pani dr zasugerowala ze cos na rozrzedzenie krwi da. Mowi ze nie zaszkodzi a moze pomoc;) i jeszcze kurczliwosc pochwy przed transferem bedziemy robic. Ktoras robila? No....czuje sie dopieszczona po wizycie, jakkolwiek to brzmi;););)
 
reklama
Nie przejmuj się Kochana :) ja mam w rodzinie przypadek adoptowanego rodzeństwa i uwierz mi, może to dziwnie zabrzmi, ale są tak podobne do rodziców adopcyjnych, że w życiu byś nie pomyślała ze są nie ich. Wasze Kropki będą najsliczniejsze na świecie i podobne do Was zobaczysz :) nas Ci którzy nie wiedzą że to było invitro ciągle pytają a po kim te bliźniaki, przecież w rodzinie Ne było itp itd wiec juz zamiast wszystko tłumaczyć mówię, że tworzymy nowa tradycje i zawsze lubilismy być inni niż reszta - i się zamykają :D lecie na ludzi, liczy się tylko Wasze szczęście!
U nas też wielkie zdziwienie wśród osób, które nie wiedzą o ivf, że będą bliźniaki. ;)
 
Do góry