reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Sol, gratuluję i jeszcze raz oficjalnie strzelam otwartą dłonią przez łeb i to przy wszystkich :) :) :)
@motylek24,cieszę się że wszystko ok. Bo badaniu może być plamienie, więc się nie przestrasz.
@anett96, @Kurcia - ja też jestem nienormalna. Nie jestem w stanie rozważyć nd ani kd. Psycha mi tego nie przejdzie - ma być albo obojga albo niczyje. AZ chyba też nie wchodzi w grę - jeśli już to zwykła adopcja, bo sam fakt bycia w ciąży mnie aż tak nie pociąga... ktoś tu napisał, że każdy musi sobie rozważyć, co jest w stanie udźwignąć. Ja jestem słaba i wiem że to nie są opcje dla mnie... choć może być tak, że zamknę sobie tym drogę do macierzyństwa :/.
 
Ewa dlaczego Lewy jest straszny?Pytam bo wybieram się do niego..
Mnie nie odpowiada jego gburowatosc ....
Nie ze prawdę mowi tylko jak to mowi.
Mnie nigdy nikt oczu nie mydił od początku mówili ze mamy max 20% szans przed 4 stymulacjia mowili ze mam góra 5% .
Ale każda z nas potrzebuję innej " opieki " bo jest inna.....
Ja zanim wybrałam nowego lekarza byłam u wielu ........
 
Kochana nie odbieraj tego co piszemy jako krytyki czy coś, każda pisze jak reaguje. Nikt Ci nie mówi ze nadanalizujesz czy coś. Każdy ma prawo przechodzić przez invitro jak chce. Ja miałam gorszy dzień w przedwczoraj i statystyki wad przeglądałam.
Ale tylko tyle o objawach wogole nie myśle nie analizuje. Chyba może dlatego, ze mam zapieprz w robocie, a jedyna chwila oddechu jak sobie tutaj wejdę.
Ja serio mam jakiś luzik co ma być to będzie, czekam w spokoju na bete. Może dlatego ze jakoś z tylu głowy wiem ze ta 2 stymulacja była bardziej udana i mam zapas w zamrażalce. Nie wiem ale jakoś spokojna jestem, pewnie przy becie zacZne świrować. ;)
Kochane każdy świruje na swój sposób. Niby dziś byłam jak zwykle, wydaje się spokojna. Ciśnienie 160/90. Panie powtarzały dwa razy. Wsłuchujemy się w nasze organizmy bo nie chce to wyglądac inaczej. Dziś np. wydaje mi się zż nie mam objawów ciąży, no ustąpiły i już. Nic nie poradzimy na nasze emocje.
 
Iskierko z ta sraka to masz przynajmniej odwrotny problem niz duza grupa tu na forum przyjmujaca progesteron [emoji12] ja sie chce zamienic [emoji38] a tak powaznie to nie pokojarzylam, ze porod juz takimi wielkimi krokami sie zbliza, super! [emoji173]️

Oj, dwa pierwsze trymestry byłam zatkana (głupia ja że wcześniej tej lactulozy nie piłam). Teraz nadrabiam czterema posiedzeniami dziennie:D
Jeszcze tylko trochę i znów będę mogła spać na brzuchu:biggrin2::tak:
A Was wszystkie prędzej czy później przedporodowa sraka dopadnie:-D:p.
 
reklama
Dziewczyny myśle ze nie ma głupich ani niedojrzałych pytań. Po prostu każdej wiruje ro invitro w głowie jak może. Dobrze ze jest to forum i można wie wygadać, a czasem popierdzielić głupoty. I myśle ze po ro jest to forum żeby wszytsko tu palnąć.
Wiadomo partner i rodzina to jedno, ale nie maja takiej samej psychiki, jak my Kurki nioski. ;) ;)
Oczywiscie , a odnosnie KD to trudna decyzja , bo cale zycie bedzie za nami tuptac, trzeba kminic do bolu co jest dla mnie lepsze...dla mnie to bylo jak wybawienie, wyciagnelo mnie z dziury do ktorej wpadlam po latach nieudanej walki... takie to moje swiatlo w tunelu❤️
 
Do góry