reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@malaja32 i takie akcje w Bocianie w W-ie
Ja jestem w Białymstoku i trochę mnie przerazilas :(
To jest inna jakość, Warszawski Bocian nie umywa się do Bociana z Białegostoku. Ten z Białegostoku ma dobre opinie,a Warszawski ma słabe jeśli chodzi o in vitro. Dziewczyna w opiniach napisała,że pytała innych na sali, który transfer mają, a tam wszystkie miały czwarty, szósty itd. Oburzyła się skąd takie dobre statystyki mają,a oni mają statystyki ściągnięte z Bociana z Białegostoku, bo pod jednym szyldem siedzą. Oni dopiero raczkują w temacie, o moim udanym in vitro wrzało w każdym pokoju, mąż zażartował,że zachowują się jakby mi pierwszej się tam udało.
 
Czyli miałaś dobre wyniki że dużo Ci tego nie przepisał :/
Kurczaczku to jak będziesz do niego jutro pisała to napisz mu w tytule że pilne, bo dziś mi mówił że żona już zaczęła ingerować w jego siedzenie wieczorami w laptopie ... ;-)
Domaga się trochę męża w domu a nie tylko lekarza [emoji14]
Co innego my wolimy :D
No nie dziwie siezonie on mi nawet o 4:30 rano ostatnio odpisal
 
Dziewczyny ja zaraz cholery dostane :( Dopiero 1 dpt a ja tym razem mam dosc mocne bole brzucha i byl nawet mocniejszy skurcz. Bralam relanium, nospe forte i guzik. Obawiam sie, ze to koniec juz na wstepie :(
Żebyś wiedziała jakie ja miałam bóle! I tez byłam pewna ze nic z tego! A raz w nocy to mialam takie bóle ze myslam ze mi gały z orbit wystrzela!! Nie pamietam który to był dpt ale mysle ze to właśnie mogłabym implantacją. Byłam pewna ze nic z tego wiec nie przykładałam uwagi do tego który to dzień. Bądź dobrej myśli!
 
reklama
Do góry