reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jestesmy juz po udanym ICSI wlasnie 8 lat temu. Teraz chcielismy wrocic po kolejny zarodek. Leczylismy sie w Bocianie w Bialymstoku, ale przenieslismy zarodki do Bociana do Warszawy bo mamy blizej. Tutaj tez przygotowywalismy sie do crio.
Zastanawiam sie czy nie napisac do Bociana prosby o udostepnienie protokolu/raportu z calej tej procedury. Nie wiem tylko czy cos takiego jest sporzadzane i czy moge o cos takiego prosic? Jak myslicie?
No masz ci los!! W bocianie w Warszawie miałam icsi i moje piękne dwa zarodki 8A (w trzeciej dobie) i jeden 6B nie przetrwały, a jeden losowo podany ma się świetnie i jest 22tc teraz. Śmierdzi mi to kiepskim laboratorium niestety. Ja pisałam podanie o dokumentacje ( wydano po kilku dniach dwie kartki, pisane na szybko przez pielęgniarkę przy mnie, bo czas im minął) i nic tam nie było, lakoniczna informacja " podano zarodek 8A w trzeciej dobie, trzy zarodki odrzucono". Odrzucono, a embriolog przez tel powiedziała,że się zatrzymały i nie wiadomo czy w 4 czy w 5 dobie, nie była w stanie powiedzieć czy były ośmio-komórkowe, czy morule, czy słabe blaski. Do dziś nic nie wiem.
 
Od czasu wizyty mialam jeden transfer.
Tylko moja klinika daje dokladnie to samo co Wujek. Wiec od 1 transferu bylam na Encortonie 10 i heparynie i acardzie. I nic.
Czyli miałaś dobre wyniki że dużo Ci tego nie przepisał :/
Kurczaczku to jak będziesz do niego jutro pisała to napisz mu w tytule że pilne, bo dziś mi mówił że żona już zaczęła ingerować w jego siedzenie wieczorami w laptopie ... ;-)
Domaga się trochę męża w domu a nie tylko lekarza [emoji14]
Co innego my wolimy :D
 
Ja tak kiedys mialam i zmienilam klinike i raptem wiecej sie to nie zdazylo. Moze jakis blad w labo u mnie popelnili...

Tylko my już nie planujemy kolejnych podejść... pierwszy, świeży transfer był udany. Chcieliśmy po prostu wykorzystać zdeponowane zarodki, których mieliśmy i tak więcej niż moglibyśmy wykorzystać. Chcieliśmy zabrac 1, a resztę pewnie przekazać do adopcji...
 
No masz ci los!! W bocianie w Warszawie miałam icsi i moje piękne dwa zarodki 8A (w trzeciej dobie) i jeden 6B nie przetrwały, a jeden losowo podany ma się świetnie i jest 22tc teraz. Śmierdzi mi to kiepskim laboratorium niestety. Ja pisałam podanie o dokumentacje ( wydano po kilku dniach dwie kartki, pusane na szybko przez puelęgniarkę przy mnie) i nic tam nie było, lakoniczna informacja " podano zarodek 8A w trzeciej dobie, trzy zarodki odrzucono". Odrzucono, a embriolog przez tel powiedziała,że się zatrzymały i nie wiadomo czy w 4 czy w 5 dobie, nie była w stanie powiedzieć czy były ośmio-komórkowe, czy morule, czy słabe blaski. Do dziś nic nie wiem.

Nam powiedziano tylko że nie przeżyły odmrażania. Już wysłałam prośbę o raport z naszej procedury. Ciekawe czy ktoś odpowie.
Ze współpracy z dr Mrugaczem byliśmy baaardzo zadowoleni. Zmieniliśmy klinikę tylko ze względów logistycznych :(
 
No masz ci los!! W bocianie w Warszawie miałam icsi i moje piękne dwa zarodki 8A (w trzeciej dobie) i jeden 6B nie przetrwały, a jeden losowo podany ma się świetnie i jest 22tc teraz. Śmierdzi mi to kiepskim laboratorium niestety. Ja pisałam podanie o dokumentacje ( wydano po kilku dniach dwie kartki, pisane na szybko przez pielęgniarkę przy mnie, bo czas im minął) i nic tam nie było, lakoniczna informacja " podano zarodek 8A w trzeciej dobie, trzy zarodki odrzucono". Odrzucono, a embriolog przez tel powiedziała,że się zatrzymały i nie wiadomo czy w 4 czy w 5 dobie, nie była w stanie powiedzieć czy były ośmio-komórkowe, czy morule, czy słabe blaski. Do dziś nic nie wiem.
@malaja32 i takie akcje w Bocianie w W-ie
Ja jestem w Białymstoku i trochę mnie przerazilas :(
 
reklama
Do góry