reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny mam wyniki! Trzęsę się jak galareta! Ja to wogole jestem człowiek co wszystko mocno przeżywa.
1 weryfikacja 9077
2 weryfikacja 16813
Progesteron chyba troszkę niski bo tylko 41( troche się tym martwię)
Co myślicie o przyroście? Bo ja do końca nie wiem jak to liczyć. Wizyta w poniedziałek.
Kochana jest cudownie ❤️ uważam że już nie musisz robić bety tylko ugs :) czekamy na fotorelacje ;)
 
Dzień dobry dziewczynki. 8dpt
Jest cień!
Jest radość, kolatanie serca, nadzieja i niepokój.
Jest wielka wdzięczność za wszystkie trzymane kciuki, słowa i wasze wirtualne uściski. Jesteście niezastąpione.
Beto rośnij! Zobacz załącznik 891230
Ale czad!!!! Teraz @Sol bety do nieba i pięknych przyrostow życzymy [emoji7][emoji173][emoji4]
 
Dziewczyny jestem 27tc i mam problem...który powoli mnie przerasta... Moj synek ma powiekszona miedniczke nerki do 18mm... Lekarz chce wykonac inwazyjny zabieg pod znieczuleniem ogolnym polegajacym na odbarczeniu... Jest to zabieg wewnatrzmaciczny wykonywany dosc rzadko... Niestety zastoj z tygodnia na tydzien jest coraz wiekszy... I moze doprowadzic do trwalego uszkodzenia nerki... Slyszalyscie kiedys o czyms takim?
W co jest dla was bezpieczniejsze ? W sensie czy lepiej wykonać zabieg teraz i daje on gwarancję na poprawe i nie będzie już żadnych problemow?
Stoisz przed bardzo trudna decyzja , lekarze muszą Ci przedstawić potencjalne ryzyko każdego rozwiązania , czyli operacji teraz , czekania az się synek urodzi oraz decyzji np o wcześniejszym rozwiązaniu ciąży i wtedy zabieg u synka .
I dopiero na tej podstawie wybrać najmniej inwazyjna opcję bo każda z nich będzie dla was bardzo trudna :(
Ale my będziemy trzymać kciuki żeby lekarze wymyślili coś najlepszego dla was ❤️❤️❤️
 
Dziewczyny mam wyniki! Trzęsę się jak galareta! Ja to wogole jestem człowiek co wszystko mocno przeżywa.
1 weryfikacja 9077
2 weryfikacja 16813
Progesteron chyba troszkę niski bo tylko 41( troche się tym martwię)
Co myślicie o przyroście? Bo ja do końca nie wiem jak to liczyć. Wizyta w poniedziałek.
Jest rewelacyjnie :) Gratulacje!
 
reklama
Do góry