reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny mam wyniki! Trzęsę się jak galareta! Ja to wogole jestem człowiek co wszystko mocno przeżywa.
1 weryfikacja 9077
2 weryfikacja 16813
Progesteron chyba troszkę niski bo tylko 41( troche się tym martwię)
Co myślicie o przyroście? Bo ja do końca nie wiem jak to liczyć. Wizyta w poniedziałek.
Piękna beta a progesteron też w porządku. Miałam taki sam. [emoji4]
 
reklama
Trzeba się smarować i dobrze odżywiać (produkty bogate w krzem i cynk) tak jak napisała @annemarie ale nie ma się co załamywać jak się pojawią. [emoji8]
O dzieki zaraz zrobie sobie listę produktów. Muszę jakiś plan na obiadek wymyślić. Coś zdrowego... ostatnio to mam jazdę na krewetki, wynaleźliśmy z mężem taki bar krewetkowy! Przepyszne są! Tylko ze wiadomo w ciazy za dużo nie można krewetek. Ale raz na dwa tygodnie chyba nie zaszkodzi:)
 
Po transferze mam hiperka, więc nie ma opcji. Ja mam poc, a mąż średnie nasienie.
Ps jakby co to daj znać że strzykawka i, to żaden problem.

Niezapominajka ja przy trzeciej procedurze odstawiłam gluten, prowadziłam dietę wątrobową i jadłam dużo białka (jajka, gotowany kurczak, ciecierzyca), dużoooo piłam i jadłam esenciale forte i uniknęłam hiperki, a komórek miałam ciut więcej niż przy dwóch pierwszych stymulacjach. No i ten jeden raz miałam świeży transfer. Amh mam 16. Więc jest szansa uniknąć tego dziadostwa.
 
Dziewczyny mam wyniki! Trzęsę się jak galareta! Ja to wogole jestem człowiek co wszystko mocno przeżywa.
1 weryfikacja 9077
2 weryfikacja 16813
Progesteron chyba troszkę niski bo tylko 41( troche się tym martwię)
Co myślicie o przyroście? Bo ja do końca nie wiem jak to liczyć. Wizyta w poniedziałek.
No i pięknie:) Czas na USG.
 
reklama
Do góry