reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mieciu Tobie się udało, pamietasz jakie miałaś dawki leku po transferze?:( Boje się że ja mam za mało. Lekarz po transferze zapomniał o lekach, powiedział mi że mogę iść do domu, a jak go zapytałam czy cos sie zmieniaw lekach to powiedział że tylko zamiast accardu to kleksan i tyle :(

Ja po transferze mialam zel crinone 2 x 1 i duphastom 3 x 1 ale, ze pomimo ladnie rosnacej bety mialam progesterom we krwi w okolicach 5 przy okazji czterech weryfikacjach bety to mi zwiekszyli dupka i kazal zastapic crinone lutinusem.
 
Witam wszystkie dziewczyny jestem tu nowa. Jestem drugi dzień po kriotransferze 5 dniowe blastocysty. Dzisiaj cały dzień odczuwam bóle jak na @. Aż mnie noga ciągnie. Proszę podzielcie się jak to u was było czy te bóle oznaczają że coś złego się dzieje albo że już po wszystkim?
@Ozis witamy :)
Pewnei już Ci dziewczyny odpisały, ale u większości takie oznaki zwiastowały implantację zarodka a później ciążę :)
 
Lomatyjo, tak daleko do konca nawet nie dam rady palcem :) Ale sprobuje dzis wieczor bez aplikatora, moze pojdzie lepiej. Przy czym moze to glupio za brzmi, ale chyba jestem jedna z tych nielicznych, ktore nie lubia wkladac sobie palcami takich rzeczy haha. No ale dyskomfort faktycznie jest. Wczoraj juz instruowalam M, ze od teraz kupujemy znow tylko bialy papier toaletowy, poniewaz M lubi wzorzysty, kolorowy z nadrukiem a teraz to on bedzie doprowadzal mnie do szalu. Przed ostatnim usg przed krio juz te dramaty przezywalam, myslac ze to nie kolor od papieru ale znow plamienie :)

Haha u mnie tez tylko bialy papier dozwolony ;). Ja tez nie lubie tego tam wpycjac ale chyna juz wole recznie niz aplikatorem, staram sie to po prostu popchnac jak najdalej do oporu jak palca starczy ;)
 
Hejka dziewczyny :) Pieknego dnia wszystkim, udanych podgladow, wysokich przyrostow i mnostwo relaksu :)

Ja dzis czuje sie jakbym odplywala. Moze ppo lekach, bo wlaczyl mi progesteron. Wczoraj bralam wieczorem 2 lutinusa,2 tabl prog doustnie no i estrofem. Od dzis po 2 tabl lutinusa rano i wieczorem, 3 razy po jednej prog doustnie i to samo z estrofemem. Czuje sie jakbym byla w transie. Najgorsze w tych lekach dopochowych to dla mnie lutinus. Wyciagajac aplikator przezywam wewnetrznie dramaty, czy aby nie jest zabarwiony. Juz poprzednim razem jak zalapalo ta czesc byla dla mnie psychicznie najgorsza. Powiedzcie prosze, jak daleko ten aplikator trzeba wsunac? Bo za kazdym razem mam wrazenie,ze jednak nie robie tego dobrze, za blisko, za daleko itd.
ja zawsze aplikowałam "palcem grzebalcem" :p :D
 
reklama
@Ozis witamy :)
Pewnei już Ci dziewczyny odpisały, ale u większości takie oznaki zwiastowały implantację zarodka a później ciążę :)
Dziękuję za odpowiedź. Martwię się czy to nie przez leki mam 3x2 luteine też się denerwuje jak aplikuje czy nie jest aplikator zabarwieniu :) 3xdupek i 3x estrofem dodatkowo wieczorem 1 ampułki zastrzyku fraxipione. Podbrzusza i jajniki bardzo mnie ciągną ale piersi są w ogóle nie wychowane. To mój pierwszy transfer leczenie się w Gamecie. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i życzę miłego dnia.
 
Do góry