reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Pierwszy raz w klinice niepłodności byliśmy w lipcu 2016. Nasienie 0% ruchu A, i 2% o prawidłowej budowie.
2 x IUI
1 x pełna procedura in vitro, transfer bez powodzenia , nic nie dotrwalo do zagrożenia.
1 x stymulacja i pick up, 15 komórek pobrano wszystkie zdegradowane, nienadajace się do zapłodnienia.
Od grudnia 2017 totalne pogodzenie się z tymi niepowodzeniami. Juz o adopcji myślałam. Zmiana trybu życia na sportowy, zmiana sposobu odżywiania, schudniecie, ja 6kg, mąż 12kg.
W maju biochemiczna. A teraz taka niespodzianka.
Super, takie historie dają nadzieję :-) u nas też problem z nasieniem. Trzymam kciuki za twój cud ✊✊✊
 
reklama
Hehe a mój lekarz to zaszalal powiedział że do bety nic a jak się okaże że sukces to dwa miesiące abstynencji nas czekają, mąż załamany hehe :)
Dosyć dziwne. Ja czytałam o tym i jeżeli ciąża nie jest zagrożona to nie ma przeciwwskazań. A po transferze lekarz zakazał przez tylko 6 dni. Bliskość z ukochanym i seks to odprężenie więc to też dobrze wpływa na ciąże.
 
Dosyć dziwne. Ja czytałam o tym i jeżeli ciąża nie jest zagrożona to nie ma przeciwwskazań. A po transferze lekarz zakazał przez tylko 6 dni. Bliskość z ukochanym i seks to odprężenie więc to też dobrze wpływa na ciąże.
U mnie był zakaz do serduszka . A od serduszka uuuuuu do 30 tc po później znów zaraz.
 
Drogie czy po transferze tez braliście estrofem? Ja mam 2xdziennie dopochwowo. Was tez tak bolało podbrzusze po transferze?
Widzę że nie tylko ja nie śpię. Dzień dobry. Właśnie ok 6:30 biorę leki. Ja brałam wcześniej 3 x lutinus i tak zostało, 3 x2 tabletki luteina i po badaniach 3 x4 tabletki obecnie oraz o pytany przez Ciebie estrofem 2 x 1 tabletce, a po badaniu 3 x 1 tabletka. Mnie osobiście nic nie boli. Myślę że to nie koniecznie estrofem. Nie pamiętam kiedy miałaś transfer, ale to może być skutek zagnieżdżenia, część dziewczyn nawet plami. Ja świetnie póki co wszystko znoszę. Ja nawet po punkcji świetnie się czułam, a occytow pobrali mi coś ok 27. Już się gubię . Oczywiście nie zaniedbuj tego i przy najbliższej wizycie u lekarza lub nawet w klinice popytaj o to. Ale myślę że teraz dużo się dzieje w naszym organizmie.
 
Widzę że nie tylko ja nie śpię. Dzień dobry. Właśnie ok 6:30 biorę leki. Ja brałam wcześniej 3 x lutinus i tak zostało, 3 x2 tabletki luteina i po badaniach 3 x4 tabletki obecnie oraz o pytany przez Ciebie estrofem 2 x 1 tabletce, a po badaniu 3 x 1 tabletka. Mnie osobiście nic nie boli. Myślę że to nie koniecznie estrofem. Nie pamiętam kiedy miałaś transfer, ale to może być skutek zagnieżdżenia, część dziewczyn nawet plami. Ja świetnie póki co wszystko znoszę. Ja nawet po punkcji świetnie się czułam, a occytow pobrali mi coś ok 27. Już się gubię . Oczywiście nie zaniedbuj tego i przy najbliższej wizycie u lekarza lub nawet w klinice popytaj o to. Ale myślę że teraz dużo się dzieje w naszym organizmie.
Dzień dobry, ranne ptaszki z nas :) Ja też już przyjełam pierwsze leki i tak leżakuje rozmyślam heeh:) A brałaś relanium po transferze, ja miałam transfer w piątek i równo za tydzień mam mieć bete :) około 27 nono piekny wynik, ja miałam 17 pobranych a tylko 11 było dojrazyłych + jedna nie przetrwała. w sumie zostało 10. Mrozili Ci occyty które zostały?
 
reklama
Do góry