reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzień dobry, ranne ptaszki z nas :) Ja też już przyjełam pierwsze leki i tak leżakuje rozmyślam heeh:) A brałaś relanium po transferze, ja miałam transfer w piątek i równo za tydzień mam mieć bete :) około 27 nono piekny wynik, ja miałam 17 pobranych a tylko 11 było dojrazyłych + jedna nie przetrwała. w sumie zostało 10. Mrozili Ci occyty które zostały?
Hej laski!❤️ Ja zaraz po transferze dostałam relanium jeszcze zanim zeszłam z fotela. I poprosiłam tez o receptę i kilka zjadłam od transferu do pierwszej bety. ( chyba 3) później już nie. Tez czekam na 27/08! Obym usłyszała serduszko❤️
 
reklama
Dzień dobry ja tez biorę leki o 8 i jeszcze leżakuje ;) myśle ,ze tak do jakieś 12 heheh lubię sobie bardzo pospać czujemy się dobrze wtorek już dużymi krokami nadchodz ;) zobaczę swoją miłość jak się rozwija miłej niedzieli kochane ;)
Rany z Ciebie to niezły spioszek:-) :) ja już wyleżeć nie moge, hihi a poza tym jak już wcześniej pisałam to mam mega apetyt! I jak kiedyś mogłam nie jesc nawet do 12-13 to teraz brzuszek mój się odzywa jak tylko oczy otworze :-p:blink: mały glodomorek we mnie rośnie ❤️❤️❤️
 
Milej niedzieli wszystkim!

Dziewczyny, ponawiam pytanie. Do ktorego tygodnia ciąży bralyscie estrofem? I jak z niego schodzilyscie, stopniowo czy od razu?
 
Milej niedzieli wszystkim!

Dziewczyny, ponawiam pytanie. Do ktorego tygodnia ciąży bralyscie estrofem? I jak z niego schodzilyscie, stopniowo czy od razu?
Ja miałam brać aż do 12 tc i to po 3 tabletki, ale zaczęłam schodzić z dawki od około 8 tc, bo bez wiedzy lekarza zbadałam estradiol i był wysoki więc brałam pare dni 2 tabletki, potem pare dni jedną i przestałam.To była moja decyzja o odstawieniu na podstawie 2 badań w odstępie kilku dni.
 
Dziewczyny, potrzebuje porady. Czy po estrofemie mialyscie krwawienie? Dzis jest 12dc, biore od wczoraj 3x dziennie po 1 tabl. W poprzednich dniach po 2x1 i na poczatku od 3 dc po 1 tabl.

Czy krwawienie moze byc od estrofemu, czy to raczej rozlegulowany cykl i nici z transferu? Poprzednia miesiaczka przyszla chyba w 47 dc cyklu.
 
Hej laski!❤️ Ja zaraz po transferze dostałam relanium jeszcze zanim zeszłam z fotela. I poprosiłam tez o receptę i kilka zjadłam od transferu do pierwszej bety. ( chyba 3) później już nie. Tez czekam na 27/08! Obym usłyszała serduszko❤️
Kurcze ja od transferu biore relanium 2x dziennie, oczywiscie w odstepach czasowych, ale słabo na mnie działa. Gratulacje 3mam kciuki za ❤️
 
reklama
Milej niedzieli wszystkim!

Dziewczyny, ponawiam pytanie. Do ktorego tygodnia ciąży bralyscie estrofem? I jak z niego schodzilyscie, stopniowo czy od razu?
Mi lekarz kazał odstawić jakoś w 8 tc z dnia na dzień. Brałam 2x1. Jednak trochę spanikowałam i brałam 2 tygodnie dłużej i zeszłam najpierw na 1 tabletkę dziennie.
 
Do góry