reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Drogie czy po transferze tez braliście estrofem? Ja mam 2xdziennie dopochwowo. Was tez tak bolało podbrzusze po transferze?
Ja jestem 3dpt bolą mnie mocno piersi i czasami podbrzusze. Wiem, że to wszystko pewnie od progesteronu. Jak się udało i jak się nie udało miałam podobne objawy więc pozostaje czekać...
 
reklama
Powiem tak, różnie to bywa a u Ciebie wszystko w normie. [emoji8] Nie zamartwiaj się. Rozumiem Cię doskonale, bo prawidłowy przyrost bety uspokajał mnie na chwilę, jak poszłam na usg i zobaczyłam dwa pęcherzyki, to chwila radości a później przeżywanie czy nie będą puste, czy będą serduszka. Jednego dnia miałam objawy a drugiego nie, więc też panika. To jest zrozumiałe ale uwierz, że może być dobrze. Ty już widziałaś na usg dwa pęcherzyki, prawda? Są pięknie zagnieżdżone w macicy, więc trochę wiary. Nic złego się nie dzieje. [emoji8] mi bardzo pomogła aplikacja "hi mommy" codziennie są nowe informacje o bejbiku, co u niego słychać i jak wygląda itd. Nie można w niej iść do przodu, trzeba czekać do kolejnego dnia. Jak sobie poczytam, że np.fika koziołki w macicy, to mi lepiej. Chociaż to tylko aplikacja, to polecam [emoji4]
Potwierdzam, bardzo fajna ta apka [emoji4] codziennie robie zrzuty ekranu i wysylam mijemu M jak jest w pracy [emoji4]
 
Pierwszy raz w klinice niepłodności byliśmy w lipcu 2016. Nasienie 0% ruchu A, i 2% o prawidłowej budowie.
2 x IUI
1 x pełna procedura in vitro, transfer bez powodzenia , nic nie dotrwalo do zagrożenia.
1 x stymulacja i pick up, 15 komórek pobrano wszystkie zdegradowane, nienadajace się do zapłodnienia.
Od grudnia 2017 totalne pogodzenie się z tymi niepowodzeniami. Juz o adopcji myślałam. Zmiana trybu życia na sportowy, zmiana sposobu odżywiania, schudniecie, ja 6kg, mąż 12kg.
W maju biochemiczna. A teraz taka niespodzianka.
Wow super jeszcze raz gratki czyli jest nadzieja i dla nas ze kiedys ruch sie poprawi ;)
Hehe tylko moj emek i dieta [emoji23][emoji23][emoji23] misiu od poniedzialku [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Dziewczyny jeśli któraś chce szybka wizytę w novium u dr Wolskiego to zwolniłam termin na 24 dokładnie na godzinę 16,45;) niestety nie skorzystamy z jego usług jak narazie ...za wczesnie dostałam miesiaczke i moje wakacje kończą się nim się zaczęły :mad: wracam do Belgii :( co prawda zdążyłam załapać 4 dni odpoczynku na Mazurach ,a teraz jedziemy po nasze dwa szkrabki o które będę walczyć po tak długiej przerwie
Dajesz kochana ;) juz trzymam kciuki ;)
A musialas tak szybko wracac ? Musisz byc na poczatku cyklu na wizycie a nie dopiero w 10-14 dc
 
Dziewczyny, potrzebuje porady. Czy po estrofemie mialyscie krwawienie? Dzis jest 12dc, biore od wczoraj 3x dziennie po 1 tabl. W poprzednich dniach po 2x1 i na poczatku od 3 dc po 1 tabl.

Czy krwawienie moze byc od estrofemu, czy to raczej rozlegulowany cykl i nici z transferu? Poprzednia miesiaczka przyszla chyba w 47 dc cyklu.
Ktos tu kiedys mial plamienia wlasnie po estrofemie
 
reklama
Dajesz kochana ;) juz trzymam kciuki ;)
A musialas tak szybko wracac ? Musisz byc na poczatku cyklu na wizycie a nie dopiero w 10-14 dc
Mam być 7dnia w klinice :-) :) na pierwsza kontrol nie dało się później niestety :( No nic wakacje czas zakaczyc nim wleciałam do Polski ale może akurat Bozia mi wynagrodzi tym razem :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry