reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kurcze jak myślijcie, czy to wielkie przestępstwo jak zdaża mi się brać tableki mniej wiecej na oko, czasami wezmę o 15stej Lutninus czasami o 16stej drugą dawkę.

Pewnie godzina nie wiele zmieni ale ja staram sie o stalycj poracj brac zeby byl staly poziom we krwi, ustaw sobie przypomnienia w telefonie, dla mnie dziala :)
 
Jesli chodzi o umycie na zewnatrz to mysle, ze nie ma problemu, bo to, co sie wchlania jest chyba glebiej w pochwie wiec woda z zewnatrz tego nie wypluczesz. Ja narazie tzymam sie od mojego z daleka ;) bo sie po prostu boje. Wiem, ze to pewnie nieuzasadnione, ale gdzies tez czytalam, ze po transfterze trzeba uwazac na skurcze macicy wywolane ewwntualnym orgazmem bo to moze nie sprzykac implantacji. Na ile w tym jest prawdy to nie wiem ale moja pranoja dziala na calego wiec ja narazie wywiesilam znak, ze remont ;)
No ja mówiłam o myciu w środku Nie wyobrażam sobie żeby kochać się z rozpuszczonym proszkiem. Ja miałam transfer w środę w poprzednim tygodniu i lekarz powiedział że mam zakaz kochania do poniedziałku a potem jak najbardziej. Dzisiaj minęło półtora tygodnia więc było miło się zbliżyć do męża .
 
Kurcze jak myślijcie, czy to wielkie przestępstwo jak zdaża mi się brać tableki mniej wiecej na oko, czasami wezmę o 15stej Lutninus czasami o 16stej drugą dawkę.
Staraj brać się o tych samych godzinach, ale jak od czasu do czasu będzie godzina w tą, godzina w tą to myślę że nic się nie stanie, aby nie za często.
 
No ja mówiłam o myciu w środku Nie wyobrażam sobie żeby kochać się z rozpuszczonym proszkiem. Ja miałam transfer w środę w poprzednim tygodniu i lekarz powiedział że mam zakaz kochania do poniedziałku a potem jak najbardziej. Dzisiaj minęło półtora tygodnia więc było miło się zbliżyć do męża .
A kiedy masz betę?
 
reklama
Do góry