reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jeśli się czujesz na siłach to owszem. Ja od 5 tc byłam na l4. Poprzednie poronienia nauczyły mnie ostrożności i tego, że w korporacji nikt mi lizaka nie da za to, że się poświęcam. Mój lekarz dał mi zwolnienie z kodem B i miałam przynajmniej święty spokój

Pewnie jak będę sie zle czula to tez nie bede sie bronic przed l4 ale mam nadzieje, ze tak do konca września popracuje. Zobacze tez co mi powie moj lekarz z luxmedu za dwa tyg, dzisiaj po raz ostatni bylam w klinice, bo lekarz z kliniki powiedzial, zebym do prowadzenia ciazy poszukala kogos poza klinika, zeby nie placic za wizyty.
Poki co czuje sie dobrze, tak do 14 trzymaja mnie mdlosci a potem sie wszystko uspokaja
 
Super! Moje gratulacje
emoji173.png
emoji173.png
emoji173.png
oooooo ale słodziak! Jejku!! Sam cukier! ❤️❤️❤️
 
Genow nie naprawisz, ale mozesz uniknac ewentualnego ryzyka (jesli wyszloby cos nie tak) przekazania dziecku wadliwych genow. Jak np wspomniana przez laski ostatnio mukowiscydoza, choroba nieuleczalna i bardzo ciezka

Mam już zdrowe dziecko, na drugie za późno się zdecydowałam i tyle. Nie twierdzę że geny mam na 100 procent ok ale na 99 nic nie znajda. Napiszę wam co powiedział dr i czy zgodzili się bez tych badań.
 
Kochane mamy się dobrze[emoji173] waze 3900 i mam 59 cm[emoji173] zdjęcie wrzucę wieczór
Wspaniale!!!!! Jaki on cudownyyyyy.<3
Trzymajcie sie zdrowo i tulcie duzo. :)

@ilmenau ale wspaniale! Co za niesamowite wiesci!!


Ja po wizycie. Doktor proponuje dlugi protokol (tak mialam za pierwszym razem i mialam 3 zarodki) tylko teraz na 225 menopuru zamiast 150 gonalu. Zeby jak najwiecej pecherzykow.
Mowi ze na ultradlugi nie zareagowalam wogole.
Krotki mowi ze nie bo endometrioza. Wiem ze czesc z Was mimo endomendy miala krotki. Dlatego sie waham troche.
 
reklama
Wspaniale!!!!! Jaki on cudownyyyyy.<3
Trzymajcie sie zdrowo i tulcie duzo. :)

@ilmenau ale wspaniale! Co za niesamowite wiesci!!


Ja po wizycie. Doktor proponuje dlugi protokol (tak mialam za pierwszym razem i mialam 3 zarodki) tylko teraz na 225 menopuru zamiast 150 gonalu. Zeby jak najwiecej pecherzykow.
Mowi ze na ultradlugi nie zareagowalam wogole.
Krotki mowi ze nie bo endometrioza. Wiem ze czesc z Was mimo endomendy miala krotki. Dlatego sie waham troche.
@Kurcia ja od wczoraj wystartowałam na menopur 300 i też długi - damy radę ✊✊✊✊
 
Do góry