reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To dopiero 6 tydzien, dopiero za dwa tyg założą mi karte ciąży, wiec jeszcze troche popracuje ;)
Jeśli się czujesz na siłach to owszem. Ja od 5 tc byłam na l4. Poprzednie poronienia nauczyły mnie ostrożności i tego, że w korporacji nikt mi lizaka nie da za to, że się poświęcam. Mój lekarz dał mi zwolnienie z kodem B i miałam przynajmniej święty spokój
 
reklama
A co do planu porodu to tez dostalam taka karteczke ze szpitala do wypelnienia .
Czy chce piłke ?
Jaki rodzaj muzyki puścić?
Podczas porodu chce pić wode czy herbatę ?
Czy chce lusterko by widzieć jak wychodzi ?
Czy chce sama wyjac dziecko o_O
Kto będzie przecinał pepowine ja maz czy lekarz ...
Czy wyrazam zgode na podanie domiesniowe witaminy D .
Mowie do lekarza ze chce Znieczulenie zzo meza przy sobie i Cc .
A czy chce miec parawanik czy bez :szok:
I kilka innych ciekawych rzeczy ale nie pamiętam :D
@nieagatka moze cos dorzuci bo ona w tym samym kraju :Di sklerozy nie ma .
Czy chce sama wyjac dziecko [emoji38]
Co do wody podczas porodu to u mnie polecali napoj izotoniczny.
Pilke u mnie byla na kazdej sali.
Ja w planie porodu mialam tylko - w zadnej sytuacji nie wyrazam zgody na chwyt Kristellera.
A w czasie cc mezowi pozwolili wyjac komorke i zrobic zdjecia nowonarodzonemu cudowi naszemu [emoji4]
 
hmmm... a o co chodzi z tym wolnym płodowym dna? Bo to chyba nie amniopunkcja, c'nie?


Super!! Gratulacje :) Misis nam "naskarżyła", że jesteście juz razem :D


Ja się sexiłam zanim włączyłam progesteron. Z lutinusem nie polecam :p


Do Krakowa nie ma tak bardzo daleko, ale jeśli chcesz to podeślij mi receptę poczt,a tylko priorytetem i w poniedziałek/wtorek mogłabym wykupić i odesłać


:(


W krk Ludwin wycina mięśniaki przy użyciu metod endoskopowych. Opracował jakaś swoją własna technikę usuwania mięśniaków histeroskopowo :) Ostatnio tu chłopa zjechały za cenę wizyty, no ale taka wiedza i umiejętności kosztują...
Link do: Mięśniak macicy

Mocne kciuki!!!


Jedziesz maleńka z tymi jajcami, jedziesz!!! :) 300 jednostek to dość dużo, ale jeszcze większe nieraz daja, więc myślę, że nie masz się czego obawiać :) Kiedy podglądzik?

@misis188 to już tylko 2 godziny!!

@anett96 gdzie się podziewasz? Co działasz? Kiedy wizyta u Lewego?
@Margit2018 mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze, chyba masz wolne od pracy i od forum :p

Asienko dzieuje kochana za chec pomocy, ale nie bede Ci juz tym zawracac glowy bo i tak widze, ze pracujesz bardzo duzo. Wysle najwyzej moja siostrzenice, to godzinka z katowic. Albo jeszcze podzwonie po paru aptekach w kato moze cos utrafie taniej niz w klinice. A tak a propos pracy, nie zajezdzaj sie za bardzo, powiedz szefowej, ze nie mozesz tyle godzin pracowac bo masz tu wazniejsza robote u nas na forum [emoji6][emoji6][emoji12]
 
Nie chcę badań genetycznych, ja zastanawiam się nad stymulacja czy to ma sens. Mam dużo jajek ale albo jakość skopana albo laboratorium mojej obecnej kliniki jest takie sobie. Zadzwonię do nich jak tylko zacznie mi się normalny cykl. Wszystkie badania wirusologiczne mam zrobione to musi mieć każdy kto ma leki refundowane. Kriotypy jak bym chciała to też mogę załatwić ale to mi nic nie daje, genów nie naprawię. Poproszę zachowawczo mojego lekarza o skierowanie do genetyka i zapisze się jakby bardzo się upierał. Chętnie zrobię u nich posiewy bo u nas w mieście kaplica.
Tam po prostu wymagają kariotypów do rozpoczęcia procedury. Poradzić się i skonsultować zawsze można, zresztą może fakt, że masz już jedno zdrowe dziecko coś zmieni, nie wiem. Plusem jest że ceny wszystkich posiewów itp dość konkurencyjne.
 
reklama
Do góry