reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wspaniale!!!!! Jaki on cudownyyyyy.<3
Trzymajcie sie zdrowo i tulcie duzo. :)

@ilmenau ale wspaniale! Co za niesamowite wiesci!!


Ja po wizycie. Doktor proponuje dlugi protokol (tak mialam za pierwszym razem i mialam 3 zarodki) tylko teraz na 225 menopuru zamiast 150 gonalu. Zeby jak najwiecej pecherzykow.
Mowi ze na ultradlugi nie zareagowalam wogole.
Krotki mowi ze nie bo endometrioza. Wiem ze czesc z Was mimo endomendy miala krotki. Dlatego sie waham troche.

Dziekuje!

Kiedy zaczynasz stymulacje?
 
reklama
Dziewczyny czy wy jak brałyście zestaw fertinea to też bolał was tak cholernie żołądek? ;/
Odstawiłam na kilka dni bo musiałam zrobić badania i było wszystko OK, wczoraj wzięłam dzienną dawkę, dzisiaj i żołądek nie daje o sobie zapomnieć ;/

Masz na mysli zestaw fertinea w witamina D3 i DHA na zagniezdzanie zarodka? Ja to biore i jest ok tylko czasami mam w ustach posmak ryby :/. Nie wiecie czy to po becie dalej sie to powinno brac czy trzeba odstawic?
 
Masz na mysli zestaw fertinea w witamina D3 i DHA na zagniezdzanie zarodka? Ja to biore i jest ok tylko czasami mam w ustach posmak ryby :/. Nie wiecie czy to po becie dalej sie to powinno brac czy trzeba odstawic?
Tak. Tylko ja mam cały zestaw [emoji846]
posmak ryby, odbicia to nie rozerwalny skutek uboczny ale czego się nie robi dla naszych maleństw [emoji6] [emoji4] [emoji5]
 
U mnie cc z powodu podduszenia ( obkrecona 2x pepowiną wokół szui) i zaniku tetna no ale cala reszta tez przemawiała za Cc .U mnie niestety Cc bylo ba gwałt i nie bylo przy nas taty :( i ja musiałam dostać jeszcze spiocha w zyle bo czułam cięcie a nie bylo czasu czekac .Ale pozszywali i zawiezli z ta cała aparatura i mogłam kangurowac ( zabrałam tacie)
O to nie zle przeżycia jeszcze przy rozwiązaniu Ewunka.. Cieszę się że jakoś sobie to wszystko poukładalas i że final jest ekstra z Twoja ślicznotka.
 
Wspaniale!!!!! Jaki on cudownyyyyy.<3
Trzymajcie sie zdrowo i tulcie duzo. :)

@ilmenau ale wspaniale! Co za niesamowite wiesci!!


Ja po wizycie. Doktor proponuje dlugi protokol (tak mialam za pierwszym razem i mialam 3 zarodki) tylko teraz na 225 menopuru zamiast 150 gonalu. Zeby jak najwiecej pecherzykow.
Mowi ze na ultradlugi nie zareagowalam wogole.
Krotki mowi ze nie bo endometrioza. Wiem ze czesc z Was mimo endomendy miala krotki. Dlatego sie waham troche.
@Kurcia moim zdaniem lekarz myśli dobrymi kategoriami... [emoji846]
Przeanalizował wszystko więc nie podszedł do tematu od tak...
Większe dawki to wieksze prawdopodobienstwo na konkretne jajeczka z których będą malutkie i słodkie "pisklaki" [emoji9][emoji8][emoji813]️
 
Wspaniale!!!!! Jaki on cudownyyyyy.<3
Trzymajcie sie zdrowo i tulcie duzo. :)

@ilmenau ale wspaniale! Co za niesamowite wiesci!!


Ja po wizycie. Doktor proponuje dlugi protokol (tak mialam za pierwszym razem i mialam 3 zarodki) tylko teraz na 225 menopuru zamiast 150 gonalu. Zeby jak najwiecej pecherzykow.
Mowi ze na ultradlugi nie zareagowalam wogole.
Krotki mowi ze nie bo endometrioza. Wiem ze czesc z Was mimo endomendy miala krotki. Dlatego sie waham troche.
Ja mialam ultradlugi.
 
reklama
Do góry