reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie chcę badań genetycznych, ja zastanawiam się nad stymulacja czy to ma sens. Mam dużo jajek ale albo jakość skopana albo laboratorium mojej obecnej kliniki jest takie sobie. Zadzwonię do nich jak tylko zacznie mi się normalny cykl. Wszystkie badania wirusologiczne mam zrobione to musi mieć każdy kto ma leki refundowane. Kriotypy jak bym chciała to też mogę załatwić ale to mi nic nie daje, genów nie naprawię. Poproszę zachowawczo mojego lekarza o skierowanie do genetyka i zapisze się jakby bardzo się upierał. Chętnie zrobię u nich posiewy bo u nas w mieście kaplica.
Genow nie naprawisz, ale mozesz uniknac ewentualnego ryzyka (jesli wyszloby cos nie tak) przekazania dziecku wadliwych genow. Jak np wspomniana przez laski ostatnio mukowiscydoza, choroba nieuleczalna i bardzo ciezka
 
Dziewczyny czy wy jak brałyście zestaw fertinea to też bolał was tak cholernie żołądek? ;/
Odstawiłam na kilka dni bo musiałam zrobić badania i było wszystko OK, wczoraj wzięłam dzienną dawkę, dzisiaj i żołądek nie daje o sobie zapomnieć ;/
U mnie nie ma zadnych takich przebojow...

@dżoasia - Asik też się przestraszylam tymi jednostkami 300 menopur , przy poprzedniej dawki były male 0.75 potem 125 i max 225 - podgląd 23.08.2018 - no i czekanie ile naniose.
Byc moe lekarz chce od poczatku uderzyc, zeby pojawilo sie duzo jajec a potem zmniejszy dawki zeby ladnie i rowno dojrzewaly, wszystko sie okaze na podgladach:)

Cholera laboratorium w którym robiłam betę nie wykonuje badań w sobotę. Mogę iść do innego na powtórkę, czy wynik bedzie nadawał się do porównania?
A czy to nie jest tylko punkt pobran? Byc moze z tego punktu odsylaja do labo w innym miejscu, a w tym labo by byla mozliwosc zrobienia wyniku w sobote? W krk np jest kilka laboratoriow diagnostyki, a punktow pobran jak drzew w lesie :) do jednego labu zwoza probki z kilku-kilkunastu pp.
 
 

Załączniki

  • 201808171503341000.jpg
    201808171503341000.jpg
    923,2 KB · Wyświetleń: 140
Iskra,
ja wyladowalam w szpitalu o 22 godz, o 24 dali mi pierwsze znieczulecie, bo rozwarcie nie moze byc zbyt duze, potem niestety juz nie dziala (to trzeba uchwycic ) potem mialam 3 godziny spokoju,jak zaczelo puszczac wstrzykneli mi jeszcze raz. Jedyne co pamietam negatywnego to brak czucia w nogach chociaz moglam nimi normalnie poruszac,o 5 zaczely sie bole pare o 5.20 godz urodzilam synka z waga 4,500 kg. Te 20 min dosyc mi w kosc daly. Nast razem(jesli bedzie) tez biore. Mialam czas na krotki sen, odprezenie i zebranie sil na koncowke.Nic mi nie bylo.Jasne ze wbicie igly jest nie przyjemne,ale dla mnie byl wazniejszy taki porod niz zwijanie sie z bolu.
No to chyba mnie przekonalas [emoji4] oczywiscie patrzac tak przyszlosciowo [emoji4]
 
No właśnie moja Pani Doktor bardzo mnie przekonywała, żebym zgodziła się na cesarke, która mi zrobi (zostałam w klinice, która dała mi córkę, tylko zmieniłam lekarza, więc znała moja historię), ale ja chcę spróbować naturalnie :-) wiadomo jak trzeba to trzeba. Co do obiadów to zrobiłam właśnie żurek i fasolkę po bretońsku i pyk do słoików, bo jak wyląduję w szpitalu to chociaż mąż z głodu nie umrze :p inne już na niego czekają w lodówce heh
Kochana z Ciebie Żonka [emoji4]
 
reklama
Jaki on śliczny... [emoji7] [emoji173][emoji173][emoji173]
Zawsze było dla mnie zagwostka czy jak dzieci się rodzą to czy właśnie tak mamusie je sobie wyobrażaly [emoji14]
Ja sobie w ogóle nie mogłam wyobrazić jak będzie wyglądać moja córka ale jak ją zobaczyłam, to stwierdziłam, że jest idealna i tak właśnie miała wyglądać. [emoji7]
 
Do góry